آغاز پویش ” این خانه روشن است ”
آغاز پویش ” این خانه روشن است ”

      مراسم آغاز به کار پویش ” این خانه روشن است ” باحضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران در شرکت توزیع برق مازندران برگزار شد. فرامرز سپری در مراسم آغاز به کار پویش ” این خانه روشن است ”، آمار مشترکان شرکت توزیع برق مازندران را یک میلیون و ۴۰۰ […]

 

 

 

مراسم آغاز به کار پویش ” این خانه روشن است ” باحضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران در شرکت توزیع برق مازندران برگزار شد.
فرامرز سپری در مراسم آغاز به کار پویش ” این خانه روشن است ”، آمار مشترکان شرکت توزیع برق مازندران را یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر اعلام کرد.
وی با تشریح برنامه‌ها و اقدامات شرکت توزیع برق مازندران برای روزها و ماه‌های آینده، افزود: میانگین مصرف این مشترکان به جز فصل تابستان حدود ۸۰ مگاوات است که طبق طرح برق امید، مصرف برق‌شان رایگان خواهد بود.
سپری با اعلام این که میزان برق مصرفی مشترکان در مازندران در پیک مصرف بویژه در تابستان دو تا سه برابر میزان تولید برق استان است، گفت: با اجرای طرح امید، وزارت نیرو و شرکت‌های برق استانی از جمله مازندران به دنبال تغییر الگوی مصرف و تبدیل مشترکان پر مصرف به خوش مصرف و خوش مصرف‌ها به کم مصرف هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اظهار داشت: با کاهش ۱۰ درصدی میزان مصرف برق توسط مشترکانی که مصرفشان بیش از۴۰۰ مگاوات است ، بار اضافی که از ناحیه تولید و تامین برق استان بویژه در دوره پیک بر شرکت تحمیل می شود، کاسته خواهد شد. وی تعداد مشترکان پرمصرف استان را ۳۶ درصد مجموع مشترکان برق استان برآورد کرد.
سپری همچنین از مشترکانی که بین ۸۰ تا حدود ۴۰۰ مگاوات برق در فصولی غیر از تابستان مصرف می‌کنند به عنوان مشترکان خوش مصرف یاد کرد.
طرح برق امید از اول آبان ماه در استان مازندران همزمان با سراسر کشور اجرایی شد.
اینترنتی شدن ۴۰ خدمت شرکت برق مازندران
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران همچنین از اینترنتی شدن ارائه ۴۰ خدمت این شرکت به مشترکان در بستر اینترنت و در قالب اپلیکشن ” برق من ” از ۹ آذر ماه سال جاری خبر داد و گفت که مشترکان می‌توانند با نصب اپلیکشن برق من این خدمات را دریافت کنند.
وی طرح ” سیم به کابل ” در حدود ۳۰۰ کیلومتر شبکه برق، درخواست انشعاب، خاموشی، تغییر نام و صورت حساب را از جمله طرح‌هایی دانست که در بستر اینترنتی به مشترکان داده می‌شود.
سپری از بدهی ۳.۵ میلیارد ریالی به پیمانکاران و تولیدکنندگان و تحریم به عنوان مهم‌ترین مشکل پیش روی شرکت برق مازندران یاد کرد.