استفاده از تمامی ظرفیت ها برای حمایت از کسب و کارهای تولیدی
استفاده از تمامی ظرفیت ها برای حمایت از کسب و کارهای تولیدی

    مدیرعامل بانک سینا در دیدار با کارکنان شعب الیگودرز و خمین بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای اعطای تسهیلات خرد در جهت حمایت از کسب و کارهای کوچک آسیب دیده از کرونا تاکید کرد. دکتر ایمانی با بیان آنکه بانک سینا در ماه های اخیر و با شیوع کرونا، نهایت سعی خود را […]

 

 

مدیرعامل بانک سینا در دیدار با کارکنان شعب الیگودرز و خمین بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای اعطای تسهیلات خرد در جهت حمایت از کسب و کارهای کوچک آسیب دیده از کرونا تاکید کرد.
دکتر ایمانی با بیان آنکه بانک سینا در ماه های اخیر و با شیوع کرونا، نهایت سعی خود را در راستای حمایت از بنگاه ها و مشاغل آسیب‌دیده به کار گمارده است، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی که شاهد خسارت های متعدد بنگاه‌های تولیدی به ویژه کسب و کارهای کوچک از ویروس کرونا هستیم ضروری است به صورت جدی تر برای حمایت از این مشاغل و جبران خسارت آنها تلاش کنیم.
وی افزود: بانک سینا تاکنون اقدامات متعددی را در قالب طرح های احسان، ایثار، کریمانه، مواسات و مهرآفرین در راستای کمک به رونق بنگاه‌های آسیب‌دیده از طریق اعطای وام قرض‌الحسنه به اجرا رسانده است و این روند تداوم خواهد داشت. مدیرعامل بانک سینا در ادامه با اشاره به ضرورت تجهیز منابع شعب برای اجرای طرح های حمایتی اظهار داشت: قطعاً برای تداوم نقش آفرینی در اقتصاد کشور و کمک به رونق تولید، تامین و تجهیز منابع با رویکرد منابع ارزان قیمت، یک ضرورت است و این امر با توجه به قرار داشتن در ماه‌های پایانی سال، مستلزم تلاش مضاعف همکاران با اتکا به تفکر جمعی و مشارکت گروهی در استفاده از تمامی ظرفیت ها و خدمات رسانی مطلوب به هموطنان گرامی است.
گفتنی است در این دیدار که معاونین امور شعب و مناطق و مدیر منطقه مرکزی لرستان و قم نیز حضور داشتند عملکرد شعب مورد بررسی قرار گرفت و کارکنان نیز نقطه نظرات خود را در جهت پیشبرد فعالیت ها مطرح کردند.

 

هدیه بانک سرمایه به دانش‌آموزان مناطق محروم در روزهای کرونایی

همزمان با پانزدهمیــن ســالگرد تاسیس بانــک سرمایه، هدایای بهداشتی ـ آموزشی این بانک به دانش‌آموزان یک مدرسه ابتدایی در بیرجند اهدا شد.
در این برنامه که با حضور جمعی از مدیــران ارشد آموزش و پـــرورش استان خراسان جنوبی و همکاران شعبه بیرجند بانک سرمایه در مدرسه ای ابتدایی واقع در منطقه‌ ای محروم از شهرستان بیرجند برگزار شد، ۳۵۰ بسته اهدایی بانک سرمایه شامل نوشت‌افزار و اقلام بهداشتی (ماسک، محلول ضدعفونی‌کننده و…) به دانش آموزان و کادر آموزشی این مرکز تحصیلی اهدا شد.
در این برنامه ضمانیان، مدیر مقاطع ابتدایی آموزش وپرورش استان خراسان جنوبی ضمن تشکر از این اقدام ارزشمند، از حمایت‌های بانک سرمایه در چند سال اخیر قدردانی نمود. همچنین رئیس شعبه بیرجند بانک سرمایه نیز در سخنانی کوتاه ابراز داشت: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی همچون سال‌های گذشته، بخشی از هزینه تبلیغاتی بانک را به دانش آموزان مناطق محروم اختصاص دادیم، به این امید که شوق تحصیل در دل دانش‌آموزان شعله‌ورتر شود و لبخندی زیبا بر لبانشان نقش بندد.
گفتنی است، علاوه بر مدیر مقاطع ابتدایی آموزش و پرورش استان، معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان بیرجند و مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان نیز مهمان این برنامه بودند.
این گزارش در پایان می افزاید طرح اهدای نوشت افزار و اقلام بهداشتی از سوی بانک سرمایه که به مناسبت فرارسیدن ۱۸ دی ماه، پانزدهمین سالروز تأسیس این بانک، به اجرا درآمده است، شش مدرسه از مناطق محروم کشور را شامل شده است که اخبار مربوط به سایر مدارس طی روزهای آتی انتشار خواهد یافت.

 

بازديد مديرعامل بانك صنعت و معدن از ششمين نمایشگاه تراكنش ايران

دكتـــر حسين مهــــري از ششمين دوره نمایشـــگاه تراكنش ايران که در محل همایش هتل اسپيناس پالاس برگزار شد بازديد كرد.
مديرعامل بانـــك در بازدید از این نمایشگاه که با موضوع اكوسيستم بانكداري و پرداخت ديجيتال برگزار می شود گفت: بانك صنعت و معدن استقرار و توسعه بانكداري ديجيتال را از اولويت هاي اصلي خود مي داند و براي اين مهم شوراي ديجيتال را تشكيل داده است كه با حضور اساتيد اين حوزه هر دو هفته جلسات آن برگزار مي شود و برنامه ها و طرح هاي اجرايي با سرعت و مطابق با سند مربوطه پيش مي رود.
وی گفت عوامل موفقيت در انتقال به بانكداري ديجيتال شامل ۶ عامل در دو مبحث نگرش داخلي و خارجي است که نگرش خارجي شامل تمركز بر تجربه مشتري، داشتن چشم انداز بلندمدت و تفكر اجرايي كوتاه مدت، اكوسيستم نوآوري آزاد و نگرش داخلي شامل تيم هاي ديجيتالي تمام شمول، پلتفرم فناوري اطلاعات چابك، نقش جديد براي شعب است.
دكتر مهري يادآور شد: عمده خدمات این بانک به اشخاص حقوقی است و بیشتر در قالب بانكداري شركتي فعاليت كرده و صنعتگران، كارآفرينان و معدنكاران از خدمات اين بانك استفاده مي كنند و ارتباط با گستره اي از شركت ها و بنگاه ها، حركت به سوي بانكداري هوشمند و ديجيتال را تسهيل مي كند.
وي خاطرنشان ساخت: از جمله مزايايي توسعه بانكداري ديجيتال، افزايش سرعت در ارائه خدمات و کنترل هر چه بیشتر در عملیات بانکی، كاهش هزينه ها، رضايتمندي مشتريان، ایجاد شفافیت و جلوگيري از فساد و رانت خواري بوده و سبب افزايش بهره وري و كارآيي سازمان شده است.
همچنين دكتر مهري در بازدید از این نمایشگاه از غرفه بانك صنعت و معدن بازدیدکرد. شايان ذكر است در اين نمایشگاه چهار سرويس جديد بانك صنعت و معدن تحت عنوان سامانه هاي سدف، هدف، پات و ساحب برای ارائه به مشتریان معرفی شد.