اعلام آخرین وضعیت پروژه های توسعه ای بندر شهید بهشتی چابهار
اعلام آخرین وضعیت پروژه های توسعه ای بندر شهید بهشتی چابهار

    مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پروژه های زیرساختی و عمرانی بندر شهید بهشتی چابهار در راستای رونق تجارت منطقه، با شتاب در حال انجام است. بهروز آقایی، درباره پروژه های توسعه ای بندر چابهار اظهارکرد: با توسعه ظرفیت های بندر چابهار، روز به روز شاهد رونق تجارت در این بندر […]

 

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پروژه های زیرساختی و عمرانی بندر شهید بهشتی چابهار در راستای رونق تجارت منطقه، با شتاب در حال انجام است.
بهروز آقایی، درباره پروژه های توسعه ای بندر چابهار اظهارکرد: با توسعه ظرفیت های بندر چابهار، روز به روز شاهد رونق تجارت در این بندر استراتژیک هستیم، به گونه ای که از ابتدای امسال صادرات و واردات کالا رشد چشمگیری داشته است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به استقبال بی نظیر صاحبان کالای ایرانی و خارجی از ظرفیت های بندر چابهار، توسعه زیرساخت های لازم برای این امر، در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه چندین پروژه عمرانی در بندر شهید بهشتی چابهار در دست اجرا است، اظهار کرد: ساخت سیلوی غلات با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن در زمینی به مساحت ۳,۵ هکتار و با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیون دلار در این بندر شروع شده که عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.