افزون بر ۲۱ هزار میلیارد ریال درآمد در یزد به خزانه دولت واریز شد
افزون بر ۲۱ هزار میلیارد ریال درآمد در یزد به خزانه دولت واریز شد

    نشست ستاد درآمد، توسعه و تجهیز منابع استان یزد با حضور اعضاء و به ریاست استاندار یزد در محل سالن اجتماعات استانداری یزد برگزار شد. طالبی استاندار یزد در این نشست با قدردانی از تلاش‌های اعضای ستاد درآمد استان در تامین اعتبارات استان جاری و عمرانی، خواستار تامین کسری اعتبارات استان از محل […]

 

 

نشست ستاد درآمد، توسعه و تجهیز منابع استان یزد با حضور اعضاء و به ریاست استاندار یزد در محل سالن اجتماعات استانداری یزد برگزار شد.
طالبی استاندار یزد در این نشست با قدردانی از تلاش‌های اعضای ستاد درآمد استان در تامین اعتبارات استان جاری و عمرانی، خواستار تامین کسری اعتبارات استان از محل فروش اموال مازاد دولتی و مازاد درآمد استانی شد. علی نمازی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در این نشست گزارشی از روند وصول درآمدهای عمومی استان در هفت ماهه اول سالجاری ارائه کرد و گفت: در هفت ماهه اول امسال ۲۱ هزار و ۴۷۲ میلیارد ریال درآمد از منابع مختلف در استان وصول شد و به خزانه دولت واریز شد. مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد افزود: از این میزان ۲۰ هزار و ۸۰۶ میلیارد ریال مربوط به درآمدهای مالیاتی است .
وی میزان درآمد مصوب سال ۹۹ را ۲۸ هزار و ۹۴۴ میلیارد ریال اعلام کرد که از این میزان ۲۷ هزار و ۱۴۹ میلیارد ریال مالیاتی است.