اینجا آخر دنیا نیست! اما شجاعت حلقه گمشده نیمکت است!
اینجا آخر دنیا نیست! اما شجاعت حلقه گمشده نیمکت است!

    شاگردان محمود فکری بر خلاف بازی نخست خود،در دومین بازی نخستین شکست خود را تجربه کردند. در اینکه این ناکامی برای هواداران استقلال هرگز خوشایند نبوده تردیدی نیست اما قطعا این شکست پایان کار نیست بلکه می توان امیدوار بود که کادر فنی استقلال،در بازیهای بعدی دیگر چنین اشتباهات تاکتیکی و تکنیکی را […]

 

 

شاگردان محمود فکری بر خلاف بازی نخست خود،در دومین بازی نخستین شکست خود را تجربه کردند.
در اینکه این ناکامی برای هواداران استقلال هرگز خوشایند نبوده تردیدی نیست اما قطعا این شکست پایان کار نیست بلکه می توان امیدوار بود که کادر فنی استقلال،در بازیهای بعدی دیگر چنین اشتباهات تاکتیکی و تکنیکی را مرتکب نشوند.
بدون شک محمود فکری بعد از ثبت این بازی به این باور رسیده،که بازیکنانی نظیر فرشید باقری،فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند با دوران آمادگی خود فاصله بسیار دارند و با ورود نفرات جدید تحولی جدید در استقلال شکل خواهد گرفت که نتیجه امروز دیگر تکرار نشود.
البته باید به این حقیقت اعتراف کنیم که بازیکنان استقلال در بازی برابر فولاد عملکرد پر نوسانی داشتند که باید این اتفاق خیلی زود برطرف شود تا دیگر چنین نتایجی رقم نخورد.
اما قطعا نباید با این ناکامی بنیان تیم را به سمت نابودی سوق دهیم بلکه باید اجازه دهیم کادر فنی ایرادات خود را برطرف کند،به ویژه در خط هافبک که بسیار ضعیف و دور از انتظار در بازی برابر فولاد ظاهر شدند.
قطعا با ورود بازیکنان جدید به ترکیب استقلال و اضافه شدن دیاباته می توان به این تیم امیدوار بود چون تازه ابتدای راه هستیم.
و اما محمود فکری هم باید شجاعت بیشتری برای مربیگری در استقلال به خرج دهد تا استقلال صاحب توفیقات بیشتری شود.