بسیجی نیرویی کارآمد و سرمایه‌ای گرانبها برای اسلام، انقلاب و کشور است
بسیجی نیرویی کارآمد و سرمایه‌ای گرانبها برای اسلام، انقلاب و کشور است

      سردار ” مرتضی میرزایی ” فرماندهی انتظامی استان مازندران در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به بسیجیان غیور و جان برکف ایران اسلامی تبریک گفت. بسیج شجره طیبه ای است که توسط حضرت امام خمینی(ره) در سال ۵۸ پایه گذاری و نهادینه شد و امروز این نهاد انقلابی و مقتدر به […]

 

 

 

سردار ” مرتضی میرزایی ” فرماندهی انتظامی استان مازندران در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به بسیجیان غیور و جان برکف ایران اسلامی تبریک گفت.
بسیج شجره طیبه ای است که توسط حضرت امام خمینی(ره) در سال ۵۸ پایه گذاری و نهادینه شد و امروز این نهاد انقلابی و مقتدر به پشتوانه نظام و انقلاب تبدیل شده است. بسیج نهادی با گستره دل‌‌هایی گره خورده با اهداف و آرمان‌های بلند امام و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با درک شرایط و موقعیت انقلاب و کشور، همواره در عرصه‌های مختلف یاری‌گر نظام و کشور است. هفته بسیج؛ بزرگداشت جانفشانی‌های بسیجیانی ایثارگر، حق طلب و مخلص است که نه تنها در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان قسم خورده جانانه ایستادگی کرده اند بلکه در عرصه هایی همچون پیشرفت علم و فناوری، جهادی، فرهنگی و سازندگی نیز نقشی تاثیرگذار و غیر قابل انکار داشته اند.
امروز استقلال و پیشرفت نظام در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی و هنری به خصوص عرصه صنعت دفاعی و انرژی هسته‌ای، حاصل بسط و گسترش تفکر بسیجی در جامعه است.
بسیجی نیرویی کارآمد و سرمایه‌ای گرانبها برای اسلام، انقلاب و کشور است که با وجود آن، کشور از گزند دشمنان مصون مانده و راه‌ های استقلال، عزت و افتخار را با سرعتی مضاعف طی خواهد کرد.
امروز بسیج تنها یک نهاد نیست بلکه یک تفکر و منش است، چه بسا اگر تفکر و ایمان بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس نبود قطعا نمی توانستیم در برابر دشمن تا بن دندان مسلح و جهان استکبار و غرب ایستادگی کنیم و اکنون شاهد جانفشانی این عزیزان در عرصه های مختلف به خصوص مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا هستیم و تعامل بسیج با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر نهادهای مرتبط مقابله کننده با ویروس کرونا زبانزد خاص و عام است.
فرماندهی انتظامی استان مازندران ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک این روز به تمامی بسیجیان دریا دل، با بصیرت و مخلص که با رشادت های خود در راستای سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی مقتدرانه ایستادگی کرده اند و امنیت پایدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده اند، توفیقات روز افزون را در پرتو توجهات امام زمان (عج) و نایب بر حق ایشان امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) از خداوند متعال مسئلت دارد.