بیرانوند را با برانکارد بردند!
بیرانوند را با برانکارد بردند!

    تنها اتفاق جالب توجه در مسابقه شب گذشته آنتورپ برابر سنت ترویدن، تعویض علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت در دقیقه ۳۵ بازی بود. دو تیم آنتورپ و سنت ترویدن در مسابقه ای کسل کننده و بی حادثه که دو تیم در آن از نبود خلاقیت و میل به پیروزی رنج می بردند، به […]

 

 

تنها اتفاق جالب توجه در مسابقه شب گذشته آنتورپ برابر سنت ترویدن، تعویض علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت در دقیقه ۳۵ بازی بود.
دو تیم آنتورپ و سنت ترویدن در مسابقه ای کسل کننده و بی حادثه که دو تیم در آن از نبود خلاقیت و میل به پیروزی رنج می بردند، به تساوی ۰-۰ دست یافتند.
در بازی آنتورپ شروع ضعیفی داشت و در نیمه اول بازی بارها مالکیت توپ را از دست داد، اما در سمت مقابل سنت ترویدن نیز نتوانست از این موقعیت استفاده کند.
آنتورپ توانست در دقایق ابتدایی بازی دو موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کند اما هر دو شوت در چارچوب این تیم را دروازه بان حریف دفع کرد. سنت ترویدن نیز توانست تنها یک موقعیت روی دروازه آنتورپ ایجاد کند که علیرضا بیرانوند به راحتی توپ را در اختیار گرفت.
در دقیقه ۳۵ بازی اما مهمترین اتفاق این مسابقه رقم خورد و علیرضا بیرانوند مجبور شد از زمین بازی بیرون رفته و جای خود در دروازه آنتورپ را به دی ولف بدهد.
بیرانوند روی خروج خوبی که از دروازه داشت با بازیکن حریف برخورد کرد و دچار مصدومیت شد.
پش از گذشت نیم ساعت از زمان بازی، روی یک ضد حمله سریع فرصتی برای سنت ترویدن به وجود آمد و کافریز توانست خود را به دروازه آنتورپ برساند، بیرانوند اما خودش را روی پاهای هافبک پیش تاخته سنت ترویدن انداخت و توانست دروازه را نجات دهد.
نجاتی که عواقب تلخی برای دروازه بان ملی پوش کشورمان در پی داشت…
بیرو پس از این برخورد ابتدا لنگان لنگان از زمین بلند شد اما تنها دقایقی بعد روی زمین نشست و مشخص شد که قادر به ادامه بازی نیست و توسط تیم پزشکی آنتورپ با برانکارد به بیرون زمین منتقل شد.
این دومین بازی پیاپی است که بیرانوند به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین می شود و دی ولف جای او را درون دروازه آنتورپ می گیرد.
آنتورپ چهار شب قبل و در چارچوب دیدارهای دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به مصاف رنجرز اسکاتلند رفت و علیرضا بیرانوند در این مسابقه در دقیقه ۷۷ به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران پای راست تعویض شد.
پیش از بازی برابر سنت ترویدن مشخص نبود که بیرانوند درون دروازه خواهد ایستاد یا چند روزی را استراحت خواهد کرد، با توجه به مصدومیتی که شب قبل نصیب دروازه بان خوب کشورمان شدف حالا به نظر می رسد که استراحت دادن به او می توانست تصمیم عاقلانه تری باشد.
هر چند مصدومیت شب گذشته بیرانوند به نظر مشکلی متفاوت با مصدومیت او در دیدار برابر رنجرز به نظر می رسید، اما به هر حال اوضاع برای علیرضا خوب به نظر نمی رسد.
دی ولف توانست در ادامه بازی دروازه آنتورپ را بسته نگه دارد، اما در نهایت بازی با نتیجه بدون گل مساوی به پایان رسید.

 

صحبت های مددی در جمع بازیکنان استقلال

مدیرعامل استقلال با حضور در تمرین امروز آبی پوشان، درخصوص مطالبات آنها و حمایت از فکری سخن به زبان آورد.
این روزها استقلال درگیر حواشی و اخبار زیادی شده است. از مشکلات مالی بازیکنان، غیبت های برخی مهره های کلیدی مانند قایدی تا شایعه اعتصاب آبی پوشان همگی دست به دست هم داد تا مدیرعامل استقلال امروز در تمرین تیمش حضور پیدا کند.
احمد مددی مدیر عامل استقلال که امروز راهی تمرین تیمش شده بود، پیش از شروع بازی درون تیمی امروز آبی‌ها، در جمع بازیکنان استقلال گفت: می‌دانم که همه تلاش خود را برای موفقیت تیم می‌کنید و بنده و همکارانم هم همه تلاش خود را می‌کنیم تا در روزهای آینده بتوانیم بخشی از قرارداد شما عزیزان را پرداخت کنیم.
وی افزود: بنده و هیات مدیره همه جانبه از آقای فکری حمایت می‌کنیم و مطمئنا با تلاش شما و هدایت آقای فکری، تیم دوباره صدرنشین می‌شود.
در پایان صحبت‌های احمد مددی با بازیکنان قرار شد تا چند تن از بازیکنان با همراهی وریا غفوری در روزهای آینده در باشگاه استقلال حاضر شوند و درخواست‌ها و نقطه نظرات خود را با مدیرعامل آبی‌ها در میان بگذارند.

 

 

جای علی کریمی در استقلال خالی است

سیدصالحی: نظم؛ مهره گمشده این روزهای استقلال است
سیدصالحی می گوید، در استقلال نبود یک بازیساز کسی که پل ارتباطی بین خط دفاعی، خط هافبک و حمله باشد را حس می کنم.
سید مهدی سید صالحی در مورد ماندن محمود فکری در استقلال و حواشی به وجود آمده برای این تیم به گفت: این بحران ها از پارسال وجود داشته است. از پارسال داستان استراماچونی و فرهاد مجیدی و دعوای مدیران به وجود آمد. قبل از اینکه فصل شروع شود آقای سعادت پناه و خلیلی در برنامه ورزشی صحبت کردند و بعد هم آقای مددی آمدند. در حالی که بیست روز به شروع مسابقات مانده بود آقای فکری به استقلال اضافه شد و کار این تیم دیر شروع شد.
او در همین خصوص ادامه داد: من در تیم استقلال نبود یک بازیساز کسی که پل ارتباطی بین خط دفاعی، خط هافبک و حمله باشد را حس می کنم. برای مثال نبود علی کریمی خیلی به چشم آمده است. به نظر من اتفاقاتی که بعد از دیدار با نساجی مازندران افتاد را افراد باتجربه که در استقلال هستند می توانستند مدیریت کنند. بعد از بازی با نساجی استقلال وارد حاشیه شد. این مسائل خانوادگی بهتر بود به بیرون درز پیدا نکند. وریا غفوری به عنوان کاپیتان تیم، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، پرویز مظلومی و محمود فکری سالیان سال در استقلال هستند و می توانستند بهتر مدیریت کنند. بازیکن سابق استقلال در ادامه صحبت هایش اضافه کرد: این حواشی از سال ها پیش وجود داشته و یکی از بزرگترین مشکلات باشگاه استقلال و پرسپولیس این بود که تعهدات مالی هیچ موقع سروقت انجام نشده است چه در زمان نسل ما چه قبل تر و چه بعد تر از ما. به نظر من در این بین استقلال چند مشکل اساسی دارد.
یک ضعف مدیریتی است، دوم اینکه به نظر من حاج محمود فکری بسیار آدم خوبی است و در زمان خودم به عنوان کمک مربی تیم استقلال فعالیت می‌کرد ولی به نظر من باید مدیریت با مهربانی را کنار بگذار و به نظم و انضباط بیشتر اهمیت دهد. نظم مهره گمشده استقلالی ها در این روز ها است
سید صالحی در پایان در مورد اینکه اگر می توانست در در انتخابات فدراسیون فوتبال رای بدهد گزینه مورد نظرش چه کسی بود افزود: صددرصد من به علی کریمی رای میدادم. او جز اسطوره های فوتبال کشور ما است. اگر علی کریمی رئیس فدراسیون شود شناخت AFC نسبت به ایران بیشتر می شود چون او از دل ورزش است و از سختی های ورزش بیرون آمده است. خیلی ها خورده می‌گیرند و می‌گویند علی کریمی مدیریت نکرده این در حالی است که او می‌تواند از خیلی‌ها در کنار خودش استفاده کند که صالح هستند، خیلی اوقات در فدراسیون ما مدیریت کردند که تصمیمات اشتباه گرفتند ولی علی کریمی آن تصمیمات اشتباه را نمی گیرد. علی کریمی در تیم های بزرگ فوتبال بازی کرده و با همه چیز آشنایی دارد، آمدن علی کریمی به عنوان رییس فدراسیون فوتبال می تواندخبر خوبی باشد و همه به کمک هم می توانیم فوتبال را به سر منزل مقصود برسانیم.