بیمه ملت  به لحاظ سهم بازار با شرکت‌های هم تراز که شعب زیادی دارند، فاصله‌ای ندارد
بیمه ملت  به لحاظ سهم بازار با شرکت‌های هم تراز که شعب زیادی دارند، فاصله‌ای ندارد

    مدیرعامل بیمه ملت خبرداد بیمه ملت به لحاظ سهم بازار با شرکت‌های هم تراز که شعب زیادی دارند، فاصله‌ای ندارد اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت، با اشاره به این‌که تا انتهای سال جاری، شعبه دیگر بیمه ملت در ساری راه‌اندازی می‌شود؛ گفت: برنامه بیمه ملت، راه‌اندازی ۱۵ شعبه در سطح کشور است و […]

 

 

مدیرعامل بیمه ملت خبرداد
بیمه ملت به لحاظ سهم بازار با شرکت‌های هم تراز که شعب زیادی دارند، فاصله‌ای ندارد
اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت، با اشاره به این‌که تا انتهای سال جاری، شعبه دیگر بیمه ملت در ساری راه‌اندازی می‌شود؛ گفت: برنامه بیمه ملت، راه‌اندازی ۱۵ شعبه در سطح کشور است و با توجه به پیاده‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی نیازی به بیش از این تعداد شعبه نخواهد بود.
دلفراز به برنامه‌های بیمه ملت در زمینه فروش آنلاین بیمه‌نامه اشاره کرد و افزود در هفته گذشته نیز شعبه تبریز این شرکت راه‌اندازی شد اما در نهایت مجموع شعب بیمه ملت به ۱۵ شعبه خواهد رسید.
مدیرعامل بیمه ملت با اشاره به راه‌اندازی ۶ شعبه دیگر در سال آینده گفت: بیمه ملت دارای کمترین تعداد شعب در بین شرکت‌های صنعت بیمه است، اما به لحاظ سهم بازار با شرکت‌های هم تراز که شعب زیادی دارند، فاصله‌ای ندارد.
وی با بیان این‌که بیش از ۸۵ درصد پرتفوی صنعت بیمه در ۱۵ استان کشور قراردارد؛ اضافه کرد: در همین راستا برنامه بیمه ملت حضور در همین استان‌ها است و در سایر شهرها نیز از طریق دفاتر نمایندگی و یا به صورت الکترونیکی برنامه‌های بیمه ملت گسترش خواهد یافت.
وی مجموع شعب در دست اقدام بیمه ملت را با احتساب شعب ساری و تبریز ۶ شعبه عنوان کرد.

در اقدامی خیرخواهانه برای سومین سال متوالی،
بیمه البرز بیمه‌نامه رایگان یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریالی برای محک صادر کرد
شرکت بیمه البرز در یک اقدام خیرخواهانه، بیمه‌نامه آتش سوزی به ارزش یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال برای موسسه خیریه محک صادر و به این موسسه اهداء کرد.
این شرکت در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی طی یک اقدام خیرخواهانه، بیمارستان و ساختمان‌های موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان ” محک” را به مبلغ یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال بیمه آتش سوزی کرد.
این گزارش حاکی است، بیمه البرز سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ نیز به صورت رایگان موسسه محک را بیمه آتش‌سوزی کرد.