تحقق ۲۰۰ درصدی تعهد کمیته امداد کرمانشاه در بحث زکات
تحقق ۲۰۰ درصدی تعهد کمیته امداد کرمانشاه در بحث زکات

    مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از جمع آوری ۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان زکات در استان کرمانشاه و تحقق ۲۰۰ درصدی تعهد کمیته امداد کرمانشاه در بحث زکات خبر داد. محسن رخصی اظهار کرد: امسال شور عاطفه‌ها با شعار همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر و همدل می‌شویم در تأمین […]

 

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از جمع آوری ۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان زکات در استان کرمانشاه و تحقق ۲۰۰ درصدی تعهد کمیته امداد کرمانشاه در بحث زکات خبر داد.
محسن رخصی اظهار کرد: امسال شور عاطفه‌ها با شعار همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر و همدل می‌شویم در تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان از ۲۲ شهریور ماه آغاز شده و تا ۱۱ مهرماه ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته مردم و خیران استان ۶ میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان در قالب برنامه شور عاطفه‌ها به دانش آموزان بی بضاعت اهدا کردند، افزود: پیش بینی می‌شود امسال بیش از هفت میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان کمک در استان کرمانشاه جمع آوری شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: از زمان آغاز این برنامه تاکنون بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی در استان جمع آوری شده است که از این میزان، ۴۸۰ میلیون تومان نقدی و مابقی کالا بوده است.