تکذیب شایعات پیرامون خودکشی دانش‌آموز دیری
تکذیب شایعات پیرامون خودکشی دانش‌آموز دیری

    رئیس دادگستری شهرستان دیر گفت: نداشتن گوشی و یا تبلت دلیل خودکشی دانش‌آموز دیری نبوده است. عیسی نوشاد اظهار کرد: به دنبال فوت دانش‌آموز ۱۱ ساله دیری برخی افراد دنبال جوسازی و سوءاستفاده از این وضعیت بودند و با انگیزه‌های مغرضانه مطالبی را مطرح کردند. وی با اشاره به برخی جوسازی‌ها برای تضعیف […]

 

 

رئیس دادگستری شهرستان دیر گفت: نداشتن گوشی و یا تبلت دلیل خودکشی دانش‌آموز دیری نبوده است.

عیسی نوشاد اظهار کرد: به دنبال فوت دانش‌آموز ۱۱ ساله دیری برخی افراد دنبال جوسازی و سوءاستفاده از این وضعیت بودند و با انگیزه‌های مغرضانه مطالبی را مطرح کردند. وی با اشاره به برخی جوسازی‌ها برای تضعیف آموزش و پرورش و نظام تاکید کرد: ملاک اصلی خودکشی این دانش‌آموز به هیچ وجه ربطی به نداشتن گوشی و تبلت ندارد.

این مسئول با اشاره به اینکه متوفی دست نوشته و یا اعتراض و بیانی در مورد اینکه علت خودکشی من نداشتن گوشی است نداشته، افزود: بررسی‌های لازم در این زمینه انجام شده و دلیل و انگیزه خودکشی این مورد نبوده است.

وی مطرح کردن دلایل واهی برای خودکشی این دانش‌آموز را مغرضانه دانست و اضافه کرد: این دانش‌آموز با استفاده از گوشی تلفن همراه در شبکه شاد حضور داشته و حتی بعد از فوت او نیز گوشی وی آنلاین بوده است.

نوشاد ضمن تاکید بر اینکه خودکشی وی هیچ ارتباطی به گوشی تلفن همراه یا تبلت ندارد ادامه داد: این دانش‌آموز در روز فوت خود نیز برای مدرسه صدا و تصویر ارسال کرده است.