تکذیب ملاقات سلطانی فر و سعادتمند
تکذیب ملاقات سلطانی فر و سعادتمند

      روابط عمومی وزارت ورزش می‌گوید در ۱۰ روز گذشته هیچ جلسه‌ای میان مدیرعامل استقلال و وزیر ورزش برگزار نشده است. به گزارش روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، برخی سایت های زرد و کانال‌های بی‌هویت از عصر دیروز به شایعاتی در خصوص جلسه وزیر ورزش و جوانان با مدیرعامل باشگاه استقلال منتشر […]

 

 

 

روابط عمومی وزارت ورزش می‌گوید در ۱۰ روز گذشته هیچ جلسه‌ای میان مدیرعامل استقلال و وزیر ورزش برگزار نشده است. به گزارش روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، برخی سایت های زرد و کانال‌های بی‌هویت از عصر دیروز به شایعاتی در خصوص جلسه وزیر ورزش و جوانان با مدیرعامل باشگاه استقلال منتشر می‌کنند که این خبر از اساس کذب است.
وزیر ورزش و جوانان در ۱۰ روز گذشته هیچگونه جلسه حضوری با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال نداشته و وزارتخانه در خصوص مسائل مختلف این باشگاه در حیطه اختیارات قانونی مدیرعامل و هیئت مدیره دخالت نمی‌کند. گفتنی است طی روزهای اخیر موضوع بازگشت استراماچونی به استقلال داغ‌ترین بحث فوتبال کشور بوده و قانون منع ورود بازیکنان و مربیان خارجی حالا مشکل اصلی مدیران استقلال برای بازگردادندن این مربی ایتالیایی به شمار می‌رود.