تکمیل زیرساخت‌های ۱۵۰۰ واحد مسکونی فاز دوم مسکن مهر شهر رشت
تکمیل زیرساخت‌های ۱۵۰۰ واحد مسکونی فاز دوم مسکن مهر شهر رشت

      مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان در جریان بازدید معاون رییس‌جمهور از فاز دوم مسکن مهر شهر رشت از تکمیل شبکه فاضلاب، برق و گاز هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی این فاز خبر داد. محمدباقر نوبخت، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه که به استان گیلان سفر کرده است، روز […]

 

 

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان در جریان بازدید معاون رییس‌جمهور از فاز دوم مسکن مهر شهر رشت از تکمیل شبکه فاضلاب، برق و گاز هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی این فاز خبر داد.

محمدباقر نوبخت، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه که به استان گیلان سفر کرده است، روز شنبه ۲۲ شهریورماه از پروژه‌های زیرساختی فاز دوم مسکن مهر شهر رشت بازدید و بر تکمیل و بهره‌برداری سریعتر این پروژه‌ها تاکید کرد.

ماکان پدرام، مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان در بخشی از این بازدید به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداخت و گفت: اجراي شبكه جمع‌آوری فاضلاب فاز دوم مسكن مهر شهر رشت با هدف جمع‌آوری فاضلاب دو هزار و ۸۴۰ واحد مسكوني آغاز شده و در حال انجام است. او از تکمیل شبکه فاضلاب و جمع‌آوری آب‌های سطحی و نیز شبکه‌‌های برق(فشار متوسط وضعیف) و گاز برای هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در این فاز خبر داد و خاطرنشان کرد: در گام دوم نیز شبکه برق(فشار متوسط) و شبکه گاز  هزار و ۳۴۰ واحد مسکونی دیگر در دست تکمیل است. گفتنی است، استان گیلان دارای ۷۴ هزار و ۶۷۶ واحد مسکن مهر است که از این میزان، ۵۱هزار و ۴۱۸ واحد در حیطه اختیارات  راه وشهرسازی و ۲۳هزار و ۲۵۸واحد بر عهده بنیاد مسکن است. در این استان همچنین هزار و ۹۹۹ واحد مسکن مهر تکمیل نشده دارای متقاضی و بدون مشکلات حقوقی وجود دارد که هزار و ۴۴۵ واحد آن در تعهد راه وشهرسازی و ۵۵۴ واحد نیز مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.