ثبت‌نام ۴۰ هزار خیّر  در طرح آجر به آجر
ثبت‌نام ۴۰ هزار خیّر  در طرح آجر به آجر

      رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: تاکنون ۴۰ هزار خیّر در طرح آجر به آجر ثبت نام کرده‌اند. رخشانی‌مهر، ظهر یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گلستان اظهارکرد: حضور خیران بعد از حادثه سیل در گلستان برای نوسازی مدارس چشمگیر بود. وی افزود: از محل حساب ذخیره ارزی، کمک […]

 

 

 

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: تاکنون ۴۰ هزار خیّر در طرح آجر به آجر ثبت نام کرده‌اند.
رخشانی‌مهر، ظهر یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گلستان اظهارکرد: حضور خیران بعد از حادثه سیل در گلستان برای نوسازی مدارس چشمگیر بود.
وی افزود: از محل حساب ذخیره ارزی، کمک خیران و ردیف مربوط به تجهیزات کمک‌های خوبی به استان شد. رخشانی‌مهر ادامه داد: براساس گزارش‌های واصله تعمیرات جزئی به سرعت انجام و برای ۲۳ مدرسه تخریبی هم بخشی تحویل داده شده و بخشی هم پیشرفت فیزیکی خوبی دارد.
وی گفت: سرانه فضای فیزیکی استان گلستان(۴.۹ مترمربع) با میانگین سرانه کشوری (۵.۲ مترمربع) فاصله دارد که امیدواریم تا مهر سال آینده به این عدد در استان گلستان برسیم.
رخشانی‌مهر بیان کرد: سال گذشته ۹۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی به گلستان اختصاص یافت که این عدد در سال ۹۶ حدود ۲۱ میلیارد تومان بود و رشد ۴۳۰ درصدی را در این بخش شاهد هستیم.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: زمان توزیع اعتبارات ملی نگاه ویژه‌ای به استان داشتیم.