جزئیات برخورد دو قطار مسافربری و باری در ایستگاه راه‌آهن قزوین
جزئیات برخورد دو قطار مسافربری و باری در ایستگاه راه‌آهن قزوین

    معاون امور مسافری شرکت راه آهن از برخورد قطار مسافربری در حال حرکت با قطار باری متوقف در ایستگاه راه آهن قزوین در روز چهارشنبه هفته گذشته خبر داد و اظهار کرد که خوشبختانه این برخورد، خسارت انسانی نداشته است. میرحسین موسوی جزئیات برخورد دوقطار مسافربری و باری در ایستگاه راه آهن کوهین […]

 

 

معاون امور مسافری شرکت راه آهن از برخورد قطار مسافربری در حال حرکت با قطار باری متوقف در ایستگاه راه آهن قزوین در روز چهارشنبه هفته گذشته خبر داد و اظهار کرد که خوشبختانه این برخورد، خسارت انسانی نداشته است.
میرحسین موسوی جزئیات برخورد دوقطار مسافربری و باری در ایستگاه راه آهن کوهین در حوالی روستای نیکویه واقع در استان قزوین را تشریح کرد و گفت: قطار دوبل دیزل مسافربری رشت به مقصد مشهد به شماره ۱۵۰۷ و ۱۶۲۰ زمان ورود به ایستگاه کوهین با سرعت بسیار کم به خط فرعی گرفته شده و اولین دیزل این قطار با یک دیزل باری متوقف در آن خط فرعی برخورد کرده است.
موسوی با بیان اینکه در این برخورد، خوشبختانه آسیبی به مسافران و قطارها وارد نشده است و همه مسافران سالم و سلامت هستند، افزود: این قطار پس از اقدامات تعمیری به حرکت خود ادامه داد.
به گفته وی کمیسیون سوانح منطقه و کمیسیون عالی سوانح دلیل این سانحه را بررسی خواهند کرد و به زودی در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.