زکی‌پور، همچنان بی‌حاشیه در تمرین استقلال
زکی‌پور، همچنان بی‌حاشیه در تمرین استقلال

    میلاد زکی‌پور با وجود مطرح شدن شایعه جدایی‌اش همچنان در تمرینات استقلال حضور دارد. بعد از پیوستن محمد نادری مدافع پیشین پرسپولیس به استقلال و توافق مسئولان باشگاه آبی پوش با هرویه میلیچ برای بازگشت به ایران، مشخص شد که استقلال همین حالا ۴ بازیکن در پست دفاع چپ در اختیار دارد. علاوه […]

 

 

میلاد زکی‌پور با وجود مطرح شدن شایعه جدایی‌اش همچنان در تمرینات استقلال حضور دارد. بعد از پیوستن محمد نادری مدافع پیشین پرسپولیس به استقلال و توافق مسئولان باشگاه آبی پوش با هرویه میلیچ برای بازگشت به ایران، مشخص شد که استقلال همین حالا ۴ بازیکن در پست دفاع چپ در اختیار دارد. علاوه بر نادری و میلیچ، میلاد زکی پور و متین کریم زاده دو مدافع چپ دیگر استقلال هستند. در این شرایط استقلالی‌ها تصمیم گرفتند جلسه ای را با میلاد زکی‌پور برگزار کنند تا او به تیم دیگری فروخته شود و بعد از حضور قرضی دوباره به این تیم برگردد. با وجود اینکه احتمال فروش زکی‌پور بالا رفته و شایعات در این باره به واقعیت نزدیک شده اما این مدافع بی حاشیه همچنان در تمرینات استقلال حضور دارد. زکی‌پور امروز هم کنار سایر بازیکنان تمرین کرد. او هیچ مصاحبه ای نیز درباره آینده اش نکرده است و باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

 

بازگشت اسماعیلی و دو کرونایی به تمرین استقلال

۳ بازیکن استقلال که مبتلا به کرونا شده بودند، از امروز به تمرینات برگشتند. فرشید اسماعیلی، سینا خادم پور و عرفان خلیلی ۳ بازیکن استقلال بودند که حدود ۱۰ روز قبل تست کرونایشان مثبت شد و به قرنطینه رفتند. این نفرات بعد از استراحت چند روزه بار دیگر تست دادند که آخرین تست آن ها منفی بود و بهبودی شان را به دست آوردند.

از این رو اسماعیلی، خادم پور و خلیلی از امروز به تمرینات آبی ها برگشتند و کارشان را برای آماده سازی جهت حضور در لیگ بیستم از سر گرفتند. گفتنی است؛ مهدی مهدی پور و محمد دانشگر دو بازیکن دیگر استقلال هستند که همچنان در قرنطینه بسر می برند. آنها روز چهارشنبه تست مجدد کرونا خواهند داد تا اگر جواب آن منفی باشد به تمرینات تیم شان برگردند.

 

آمادگی اپراتورهای همراه برای کمک به سرخابی ها

وزرای ورزش و ارتباطات در نشستی با مدیران عامل اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و مدیران سرخابی ها شرکت کردند.

در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال و در شرایطی که در سال های اخیر اپراتورهای تلفن همراه جزو حامیان اصلی سرخابی ها بودند، مسعود سلطانی فر و محمد جواد آذری جهرمی صبح امروز در محل وزارت ارتباطات در جلسه ای با حضور مدیران سرخابی ها و مدیران عامل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل چگونگی استفاده از ظرفیت های این اپراتورها را در لیگ بیستم فوتبال را بررسی کردند.

در ماههای اخیر هم وزارت ورزش به عنوان مالک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای رفع مشکلات این دو باشگاه در جریان پرونده های خارجی از وزارت ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه کمک خواسته بود. جالب اینکه ایرانسل با وجود طلب زیادی که از دو باشگاه به خاطر پرداختی های میلیاردی اخیر دارد، بازهم اعلام آمادگی کرده که در لیگ بیستم هم با سرخابی ها همکاری کند.

در این نشست به نقش هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اشاره شده که با همکاری اپراتورهای تلفن همراه می توانند با روش های مختلف به باشگاه مورد علاقه خود کمک مالی کنند.

 

هشدار معاون تراکتور به استقلال؛ مواظب رشید باشید!

معاون فرهنگی باشگاه تراکتور به مسئولان استقلال هشدار داد که مواظب رفتارهای رشید مظاهری باشند.

دعوای باشگاه تراکتور و رشید مظاهری همچنان ادامه دارد. این دروازه بان که در تمرینات استقلال حضور یافته، با شکایت تراکتور مواجه شده و گفته می‌شود حکم کمیته انضباطی را نیز به سود خودش گرفته است.

بعد از بیانیه تندی که باشگاه تراکتور علیه مظاهری صادر کرد، حالا مرتضی موسوی زنوز معاون فرهنگی باشگاه تراکتور نیز متنی را در این خصوص انتشار داده است.

معاون فرهنگی باشگاه تراکتور درباره اتفاقات پیش آمده عنوان کرد: «همانطور که به خاطر پول بیشتر و در حساس ترین زمان ممکن، پشت تراکتور را خالی کرد و با علم به اینکه در دو بازی آخر جام حذفی اخباری مصدوم بود، تمرینات را ترک و هنوز بازیکن تراکتور محسوب می شد، خارج از قواعد اخلاقی و حرفه ای از همراهی تیم اجتناب نمود و همین موضوع باید درس عبرتی برای سایر تیم ها به خصوص استقلال باشد که این رویه، می تواند توسط رشید دائمی باشد و در حساس ترین زمان ممکن و به خاطر مسائل مالی یا حتی ذخیره سید حسینی شدنش باعث شود تا بهانه های تازه ای بگیرد و هوای رفتن کند. رفتاری که اعتماد مدیران باشگاه ها را در مورد بازیکنان متزلزل می کند.»

موسوی زنوز ضمن هشدار به استقلالی‌ها مبنی بر اینکه مواظب رفتارهای مظاهری باشند، تاکید کرد: « مهم تر از همه اینها، جانبداری کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از بازیکن مذکور است که بدون در نظر گرفتن حق و حقوق باشگاه تراکتور اقدام به صدور حکم کرد و این موقعیت را در اختیار کسی گذاشت که زمینه سوء استفاده های بیشتر را داشته باشد. با این وصف به مسئولان استقلال و هواداران این تیم توصیه می کنیم استاندارهای تعریف و تمجید از این بازیکن را رعایت کنند. چون پرشورهای تراکتور در مورد مظاهری کم نگذاشتند و بیشترین حمایت را از او کردند. اما رشید به همه آنها پشت کرد.»

این در حالی است که باشگاه تراکتور صبح امروز به مظاهری اتهام تبانی با استقلال را زده بود و حالا گفته می‌شود مسئولان باشگاه آبی‌پوش قصد شکایت از این دروازه بان را هم دارند.

 

سیاست جالب کریم در قبال رسول‌پناه

وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس طی ماه‌های گذشته پیچیده و عجیب بود تا جایی که سر و صدای هواداران را درآورد و باعث جدایی چند بازیکن شد. البته مهدی رسول‌پناه درآمد نسبتا خوبی برای باشگاه داشت، پرونده برانکو ایوانکوویچ را کنترل کرد و در بهترین زمان ممکن توانست هفت بازیکن را به جمع یاران یحیی گل‌محمدی اضافه کند اما به هر حال فایل‌های صوتی و تصویری که از صحبت‌های عجیب او منتشر شد، زمینه استعفای این مدیر پرحاشیه را ایجاد کرد.  در این میان، کریم باقری که همواره عضو خاموش و بی‌سروصدای کادرفنی به حساب می‌آمد، بعد از انتشار اولین فایل‌های صوتی وارد عمل شد و با چند مصاحبه و همچنین استفاده از صفحه شخصی خود در اینستاگرام، رسول‌پناه را هدف انتقادات خود قرار داد تا پایه‌های مدیریتش در پرسپولیس را متزلزل کند. تاثیر صحبت‌ها و واکنش‌های باقری نسبت به عملکرد رسول‌پناه به قدری بود که باعث شد روند استعفای رسول پناه تسریع شود.  در واقع، باقری سکوت خود را برای چند ماه ادامه داد و درست در زمانی مصاحبه کرد که می‌دانست حرف‌هایش می‌تواند تاثیرگذار باشد و سرنوشت کادرمدیریتی باشگاه را تعیین کند. به موقع سکوت کردن و به موقع صحبت کردن، هنری است که خیلی از اهالی فوتبال کشورمان از آن بی‌بهره هستند!