سکونت‌گاه‌های غیررسمی غرب مازندران ساماندهی می‌شود
سکونت‌گاه‌های غیررسمی غرب مازندران ساماندهی می‌شود

      معاون وزیر راه و شهرسازی به دعوت سید شمس الدین حسینی نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد برای بازدید از پروژه‌های بازآفرینی این شهرها به غرب مازندران سفر کرده است. مهدی عبوری با اشاره به رفع گره‌های کور توسعه‌ای در استان، گفت: سکونت‌گاه‌های غیررسمی غرب مازندران ساماندهی می‌شود. وی گفت: مهم […]

 

 

 

معاون وزیر راه و شهرسازی به دعوت سید شمس الدین حسینی نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد برای بازدید از پروژه‌های بازآفرینی این شهرها به غرب مازندران سفر کرده است.
مهدی عبوری با اشاره به رفع گره‌های کور توسعه‌ای در استان، گفت: سکونت‌گاه‌های غیررسمی غرب مازندران ساماندهی می‌شود.
وی گفت: مهم ترین اولویتی که فرماندار، شهردار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بر آن تاکید دارند، بازگشایی معابر درون شهری است که هر چه سریع‌تر باید این اتفاق محقق شود. در این خصوص در گذشته فعالیت‌های خوبی انجام شده اما اکنون به بن بست خورده است، امروز هنگام بازدید تمام موانع مورد بررسی قرار خواهد گرفت و برای رفع آن‌ها اقدام‌های لازم انجام خواهد شد.
دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار کشور ادامه داد: بنا داریم تا از ظرفیت تملک و دارایی استان، شرکت بازآفرینی شهری ایران و کمک‌های حسینی در کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی برای جبران عقب ماندگی چندین ساله این شهرها استفاده کنیم.
عبوری گفت: با توجه به اینکه غرب استان مازندران در روزهای تعطیل میزبان میلیون‌ها مسافر است، دوستان ما در اداره راه و شهرسازی استان مازندارن برنامه‌های خوبی برای کاهش این معضل دارند، اجرای برخی از برنامه‌ها شروع شده و تمام تلاش ما این است که این پروژه‌ها درکمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.