شیوه‌نامه معرفی جلوه‌های معلمی در زیست‌بوم جدید ابلاغ شد
شیوه‌نامه معرفی جلوه‌های معلمی در زیست‌بوم جدید ابلاغ شد

    ستاد بزرگداشت مقام معلم شیوه‌نامه معرفی جلوه‌های ویژه معلمی در زیست‌بوم جدید به‌منظور اجرایی کردن بخشی از مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی از عرصه تعلیم و تربیت را برای اجرا ابلاغ کرد. در این شیوه‌نامه ضمن ارج نهادن بر مسوولیت خطیر معلمان سراسر کشور و قدردانی از خدمات آنان، از میان خودشان الگوهای […]

 

 

ستاد بزرگداشت مقام معلم شیوه‌نامه معرفی جلوه‌های ویژه معلمی در زیست‌بوم جدید به‌منظور اجرایی کردن بخشی از مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی از عرصه تعلیم و تربیت را برای اجرا ابلاغ کرد.
در این شیوه‌نامه ضمن ارج نهادن بر مسوولیت خطیر معلمان سراسر کشور و قدردانی از خدمات آنان، از میان خودشان الگوهای عینی و عملی معرفی می شوند.
به گزارش ایرنا، رهبر معظم انقلاب اسلامی ١١ شهریور گذشته در آستانه آغاز سال تحصیلی ١٤٠٠-١٣٩٩ با مروری بر مهم ترین دغدغه های آموزشی و پرورشی کشور از معلمان به عنوان افسران سپاه پیشرفت کشور یاد کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای در این ارتباط تصویری که وزیر، معاونان، مدیران و روسای وزارت آموزش و پرورش در سی و چهارمین اجلاس آموزش و پرورش شرکت داشتند به بیان مهم ترینموضوعات، مفاهیم و کاستی های موجود در آموزش و پرورش کشور پرداختند.
موضوعاتی چون تکریم جایگاه معلم در جامعه، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مفهوم عدالت آموزشی و حساسیت های مربوط به این حوزه به ویژه در دوره شیوع کرونا و آموزش مجازی در سخنان رهبر معظم انقلاب مورد توجه قرار گرفت.