لزوم حمایت از احمد سعادتمند
لزوم حمایت از احمد سعادتمند

یادداشت مدیرمسئول- مهدی روحی/   انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال یک خبر خوب بود که پس از مدت‌ها منتظر آن بودیم. البته موج حمایت همه‌جانبه بسیاری از پیشکسوتان استقلال از آقای سعادتمند نشان داد که ایشان فردی موجه و قابل اعتماد برای مدیریت استقلال می‌باشد و امیدواریم این موضوع با موفقیت ایشان همراه […]

یادداشت مدیرمسئول-

مهدی روحی/

 

انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال یک خبر خوب بود که پس از مدت‌ها منتظر آن بودیم. البته موج حمایت همه‌جانبه بسیاری از پیشکسوتان استقلال از آقای سعادتمند نشان داد که ایشان فردی موجه و قابل اعتماد برای مدیریت استقلال می‌باشد و امیدواریم این موضوع با موفقیت ایشان همراه باشد. بنده به عنوان فردی که سال‌ها از آقای سعادتمند شناخت دارم می‌توانم به جرأت بگویم که ایشان در صورت فراهم بودن شرایط لازم در استقلال مطمئناً موفقیت ایشان دور از انتظار نیست. آقای سعادتمند به کارهای اصولی و علمی اعتقادی راسخ دارند در سال‌هایی که به مدیریت در ورزش کشور مشغول بوده‌اند داشتن برنامه و برنامه‌ریزی در اولویت کاری ایشان قرار داشته است. استقلال مشکلات زیادی دارد و انتظار نمی‌رود که احمد سعادتمند همه‌ی مشکلات را در همان ماه‌های اول حل و فصل کنند. پس برای رسیدن به اهدافش نیاز دارد که ابتدا حمایت هواداران، پیشکسوتان، رسانه‌ها و همه‌ی آن‌هایی که دل در گرو استقلال دارند را پشت سر خود داشته باشند. سعادتمند می‌داند به کجا آمده و برای چه کاری آمده هم‌چنان که خودشان هم بیان داشتند استقلال را خانه‌ی خود می‌داند و حالا حالا ها در استقلال کار دارد. در روزهای اخیر شایعات زیادی برای کارشکنی در استقلال و دلسرد کردن احمد سعادتمند و ایجاد جو ناامیدی در میان هواداران منتشر شد، از همه‌ی هواداران و استقلالی‌ها می‌خواهیم بدون توجه به این موضوعات تمام توان خود را برای حمایت از مدیر عامل جدید استقلال قرار دهند تا استقلال یکبار دیگر به روزهای خوبش برگردد.
ادامه‌ی لیگ و تصمیم‌گیری درست سازمان لیگ
با شیوع بیماری کرونا در جهان و تعطیلی مسابقات ورزشی از جمله مسابقات فوتبال در همه‌ی دنیا موضوع از سرگیری مسابقات ورزشی به بحث روز تبدیل شده و به تبع این موضوع در کشور ما هم در روزهای اخیر صحبتهای زیادی انجام شده است. لازم به ذکر است اولویت اول و آخر در این زمینه سلامتی ورزشکاران و هواداران فوتبال است. در صورت از سرگیری مسابقات لیگ برتر حتی اگر سلامتی و جان یک نفر هم به خطر بیفتد قطعاً این تصمیم یک تصمیم غلط و نادرست است، اما اگر سازمان لیگ می‌خواهد مسابقات هم‌چنان تعطیل باشد ولی در صدد اعلام تیم قهرمان بدون در نظر گرفتن شرایط سایر تیم‌ها می‌باشد حتماً این موضوع هم مورد پذیرش همه باشگاه‌ها نخواهد بود.
پس تکلیف چیست؟
توجه به توصیه و مصوبات وزارت بهداشت و کمیته‌ی ملی مبارزه با کرونا باید در اولویت سازمان لیگ‌‌ برتر باشد. سپس برای هر گونه تصمیم گیری همه‌ی تیم‌ها و باشگاه‌ها در جریان باشند، متاسفانه تمرینات مخفیانه تیم پرسپولیس نشان داد که گویا خبرهایی خارج از عرف به مدیران و مربیان این تیم انتقال پیدا کرده که نمی‌تواند قابل قبول باشد. امیدوارم که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بهترین تصمیم ممکن را برای ادامه‌ی لیگ برتر فوتبال ایران در نظر داشته باشند که همه‌ی تیم‌های ذی‌نفع از آن رضایت کامل داشته باشند.