لزوم کاهش حجم تردد روزانه   در تهران برای مدیریت کرونا
لزوم کاهش حجم تردد روزانه   در تهران برای مدیریت کرونا

      استاندار تهران گفت: برای مدیریت کرونا در تهران نیازمند کاهش حجم تردد روزانه هستیم. انوشیروان محسنی بندپی ظهر سه شنبه در بیست و چهارمین هفته پویش «هر هفته الف ب ایران» که طی آن دو پروژه سازوکاری برق تهران بزرگ با حضور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید اظهار کرد: اهمیت تأمین برق به ویژه […]

 

 

 

استاندار تهران گفت: برای مدیریت کرونا در تهران نیازمند کاهش حجم تردد روزانه هستیم.
انوشیروان محسنی بندپی ظهر سه شنبه در بیست و چهارمین هفته پویش «هر هفته الف ب ایران» که طی آن دو پروژه سازوکاری برق تهران بزرگ با حضور وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید اظهار کرد: اهمیت تأمین برق به ویژه در استان تهران زمانی برجسته‌تر می‌شود که بدانیم میزان تمرکز جمعیت در استان تهران به ازای هر متر مربع ۲۰ برابر میزان مشابه در کشور است.
محسنی بندپی با بیان اینکه مسیر عبوری برق فشار قوی که از کنار برخی مناطق مسکونی در شهر و استان تهران تغییر کند، افزود: در کلان شهر تهران در هر کیلومتر مربع ۹۵۰ نفر زندگی می‌کنند و اهمیت خدمات رسانی در حوزه ه آب و برق در میدان رضایتمندی مردم در شرایط فعلی که دشمن در صدد ناامید کردن مردم است مشهود است.
استاندار تهران به وضعیت حمل و نقل عمومی تهران اشاره کرد و بیان داشت: روزانه ۱ میلیون نفر مسافر در مترو و ۸۰۰ هزار نفر از طریق اتوبوس در تهران جابه جا می‌شوند و این حجم از تردد کار مدیریت بیماری کرونا را دشوار می‌کند .