مازندران پیشرو در پویش سبز گازرسانی
مازندران پیشرو در پویش سبز گازرسانی

    سرپرست شرکت گاز مازندران درباره اقدامات گازرسانی گفت: ظرف چند سال اخیر شبکه گازرسانی این استان به میزان چشمگیری گسترش یافته و شاخص گازرسانی در مازندران رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه کرده و جزء شرکت های پیشرو در پویش سبز گازرسانی است. “حمزه امیرتیموری” در جلسه ویدئوکنفرانس با دستیار وزیر نفت، معاون وزیر […]

 

 

سرپرست شرکت گاز مازندران درباره اقدامات گازرسانی گفت: ظرف چند سال اخیر شبکه گازرسانی این استان به میزان چشمگیری گسترش یافته و شاخص گازرسانی در مازندران رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه کرده و جزء شرکت های پیشرو در پویش سبز گازرسانی است.
“حمزه امیرتیموری” در جلسه ویدئوکنفرانس با دستیار وزیر نفت، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، بر اهمیت جایگاه روابط عمومی‌ها به عنوان ابزار تحقق قدرت رسانه‌ای ‌تاکید کرد و گفت: روابط ‌عمومی در دنیای امروز، کارکرد ارتباطی مدیریت محسوب می‌شود و در این راستا فعالیت حرفه ای روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی باید نمایان گردد.
وی گفت: امروزه نقش روابط عمومی ها بیش از پیش پر رنگ و اثربخش است بطوری که در یک سازمان مانند قلب تپنده عمل می‌کنند و هر چه روابط عمومی یک سازمان نظام مندتر و با علم روز دنیا همراه تر باشد مسلما در انعکاس جریانات یک سازمان و ارتباط آن با خارج از سازمان موفق تر عمل خواهد کرد.
سرپرست شرکت گاز مازندران با بیان اینکه وظیفه برقراری ارتباط دو سویه بین دولت و مردم با روابط عمومی هاست، افزود: این مهم با ارتقا بیشتر جایگاه روابط‌ عمومی و در نتیجه اثربخشی بیشتر روابط‌ عمومی در برقراری ارتباط با جامعه و مجموعه دستگاه‌های مرتبط بیشتر بدست می آید.
امیرتیموری، ضریب برخورداری جمعیت استان از نعمت گاز را ۹۷.۵درصد اعلام کرد و گفت: همچنین ضریب برخورداری از گاز جمعیت شهری ۹۹.۵ و جمعیت روستایی مازندران ۹۴.۵درصد است.
سرپرست شرکت گاز مازندران افزود: از ۳هزار و ۶۱۳روستا مازندران تا کنون، ۲هزار و ۳۰۸روستا گازرسانی شده و عملیات گازرسانی به ۲۵۲ روستا نیز در دست اجرا می باشد.
وی ادامه داد: فرهنگ سازی در این حوزه به منظور ارتقا و اصلاح شیوه های مصرف مردم امری بسیار ضروری است كه رسانه ها بخاطر ماهیت خود می توانند در این زمینه نقشی شاخص ایفا كنند.