ناوگان راهداری در مازندران نیازمند نوسازی است
ناوگان راهداری در مازندران نیازمند نوسازی است

    مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اشاره به فعالیت ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات، نوسازی ناوگان راهداری را ضروری دانست. عباسعلی نجفی، فرسودگی ناوگان راهداری را از جمله مشکلات برشمرد و با اشاره به وجود ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در استان، نوسازی وارتقای وضعیت ناوگان را ضروری خواند. مدیرکل راهداری و حمل […]

 

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اشاره به فعالیت ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات، نوسازی ناوگان راهداری را ضروری دانست.
عباسعلی نجفی، فرسودگی ناوگان راهداری را از جمله مشکلات برشمرد و با اشاره به وجود ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در استان، نوسازی وارتقای وضعیت ناوگان را ضروری خواند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با تاکید براینکه سه هزار و۷۰۰ کیلومتر از محورهای استان کوهستانی و برفگیر هستند و نیاز به خدمات‌دهی دراین محورها همواره وجود دارد، خواستار توجه ویژه به نوسازی ناوگان راهداری شد.
نجفی با اظهار اینکه ۳۳ گروه راهداری در راهدارخانه‌های محورهای کوهستانی مشغول خدمات‌دهی هستند، افزود: در تلاش هستیم تا تعامل با بخش خصوصی وپیمانکاران واستفاده از ظرفیت آنها در مواقع بحرانی وخدمات دهی درطول سال اقدام کنیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران، شانه سازی وحذف و اصلاح نقاط حادثه‌خیز را از جمله برنامه‌ها بیان کرد و گفت: در سال جاری بخشی از نقاط حادثه‌خیز در محورهای اصلاح وایمن سازی شده است.
وی وضعیت تردد وترافیک در محورهای استان را عادی وروان بیان کرد.