نقش خاص آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خوزستان در انجام پروژه‌های ملی
نقش خاص آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خوزستان در انجام پروژه‌های ملی

  مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از آزمایشگاه استان خوزستان بازدید کرد و طی آن، ویژگی‌های این آزمایشگاه در ارتقای کیفی و افزایش طول عمر پروژه‌های عمرانی خوزستان را برشمرد. مجید کیانپور با ورود به فرودگاه شهید قاسم سلیمانی شهر اهواز، در ابتدا از پروژه‌های عمرانی این فرودگاه و متعاقبا از اداره کل […]

 

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از آزمایشگاه استان خوزستان بازدید کرد و طی آن، ویژگی‌های این آزمایشگاه در ارتقای کیفی و افزایش طول عمر پروژه‌های عمرانی خوزستان را برشمرد.
مجید کیانپور با ورود به فرودگاه شهید قاسم سلیمانی شهر اهواز، در ابتدا از پروژه‌های عمرانی این فرودگاه و متعاقبا از اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان بازدید و سپس در نشست صمیمی با حضور همکاران آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خوزستان حاضر شد.
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در این نشست صمیمی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با همکاران این استان اظهار داشت: استان خوزستان قطب اقتصادی کشور بوده و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک نقش و جایگاه خاصی در انجام پروژه‌های ملی در استان دارد.
کیانپور اضافه کرد: پرسنل متخصص و توانمند، نیروی کارآمد و پرتلاش به همراه آزمایشگاه مجهز می‌تواند دستگاه‌های اجرایی استان را در ارتقاء کیفی و افزایش طول عمر پروژه‌های عمرانی یاری دهد.
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اضافه کرد: انتظار داریم با وحدت و همدلی که در آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خوزستان وجود دارد، بتوانیم ضمن افزایش کارآیی و بهره‌وری با جذب بیشتر پروژه‎ها و افزایش رضایت کارفرمایان نقش موثر‌تری را در سازندگی کشور ایفا کنیم.