وریا غفوری: مجیدی یکی از اسطوره‌های استقلال است
وریا غفوری: مجیدی یکی از اسطوره‌های استقلال است

صحبت های کاپیتان استقلال در برنامه تصویری در مورد فرهاد مجیدی، حاشیه ساز شده بود. چند روز پیش وریا غفوری به همراه آرش برهانی در یک مصاحبه تصویری که از طریق برنامه آنتن نیز پخش شد، حضور پیدا کرد و پیش از برگزاری دربی تهران، در مورد موضوعات مختلفی صحبت کرد. در یکی از بخش […]

صحبت های کاپیتان استقلال در برنامه تصویری در مورد فرهاد مجیدی، حاشیه ساز شده بود.

چند روز پیش وریا غفوری به همراه آرش برهانی در یک مصاحبه تصویری که از طریق برنامه آنتن نیز پخش شد، حضور پیدا کرد و پیش از برگزاری دربی تهران، در مورد موضوعات مختلفی صحبت کرد.

در یکی از بخش های این مصاحبه، عکس هایی از اشخاص مختلف فوتبالی به نمایش درآمد که در میان یکی از این تصاویر، عکسی از فرهاد مجیدی نیز بر روی نمایشگر پخش شد که وریا در ابتدا با کمی مکث و لبخند، برهانی درخواست کرد تا در این زمینه به او کمک کند که برهانی نیز صحبت هایی را در مورد مجیدی مطرح کرد.

پس از این برنامه، این بخش از صحبت های وریا در شبکه های مجازی منتشر و اعلام شد کاپیتان استقلال با مجیدی دچار اختلاف است و به همین دلیل ترجیح داده است در مورد او صحبتی نکند.

اما این در حالی است که غفوری چند ثانیه بعد با تمجید از مجیدی، او را یکی از اسطوره های استقلال نامید. این اتفاقات باعث بروز سوتفاهماتی میان طرفداران مجیدی و غفوری شد و صحبت های کاپیتان استقلال در مورد سرمربی سابق این تیم، پوشش داده نشده بود.

غفوری پس از ثانیه هایی در مورد مجیدی گفت: زمانی که عکس آقا فرهاد را گذاشتید، من چیزی در مورد ایشان نگفتم. همه استقلالی ها فرهاد مجیدی را دوست دارند و برای همه ما قابل احترام است و یکی از اسطوره های دوست داشتنی باشگاه ماست. وی ادامه داد: مدت زمان مربیگری ایشان خیلی کوتاه بود ولی نسبت به دفعه نخست، پیشرفت خیلی زیادی داشت. ان شالله مجیدی بتواند در ادامه همین پیشرفت را ادامه بدهد و موفق باشد.

 

کعبی: مرزبان دم از شرافت نزند

مربی تیم فولاد می‌گوید سپاهان با بازیکنان با کیفیتی که دارد باید همه تیم‌ها را تحت فشار قرار دهد اما امروز این تیم با خوش شانسی یک امتیاز کسب کرد.
حسین کعبی در واکنش به انتقاد مرزبان از نمایش تیم فولاد و اینکه گفته بازی «شرافتمندانه‌ای» ندیدیم، اظهار کرد: بهتر است آقایان از کلماتی مثل «شرافتمندانه» استفاده نکنند. شرافتمندانه را در بابل دیدیدم. توصیه‌ام این است که ایشان دم از شرافت و صداقت نزنند.
او ادامه داد: چطور می‌شود که فقط تیم ما از داوری ضرر کند و سپاهان هیچ وقت اعتراضی به داوری نداشته باشد؟ من توصیه می‌کنم به جای اینکه با حرفهای بی ربط درباره کیفیت تیم حریف صحبت کنند، کمی به تیم خودشان بپردازند و تمرکزشان روی تیم خودشان باشد. سپاهان حداقل باید پنج، شش بازیکن در تیم ملی داشته باشد اما با این بازیکنان چنین کیفیت نازلی را ارائه می‌کند البته مطمئنا نمی‌توانند حواس مردم اصفهان را با حرف زدن علیه تیم حریف پرت کنند چون مردم اصفهان خوب فوتبال را می‌فهمند.
کعبی با اشاره به بازیکنان اصلی و ذخیره سپاهان گفت: سپاهان به صورت همزمان دو تیم کامل دارد و با این بازیکنان باید همه تیم‌ها را به ویژه در ورزشگاه خانگی تحت فشار قرار دهد و اجازه نفس کشیدن به تیمهای حریف را ندهد اما امروز شانس آوردند که مقابل تیم ما آن هم در خانه به یک امتیاز رسیدند. اگر در همان نیمه اول و بعد از گل نخست، می‌توانستیم گل دوم را بزنیم با کیفیتی که سپاهان از خودش ارائه کرد مطمئنم نمی‌توانستند به بازی برگردند. الان هم باید خوشحال باشند که یک امتیاز از ما گرفتند.
او با تمجید از محرم نویدکیا گفت: محرم در دوران بازیگری هم بازیکنان بسیار با کیفیتی بود و سبک بازی‌اش با آن چیزی که امروز در زمین از سپاهان دیدیدیم، متفاوت بود و من مطمئنم خود محرم هم چنین سبکی را از بازی تیمش نمی‌پسندد اما شاید در کادر سپاهان کسی باشد که این نوع بازی را به بازیکنان خوب سپاهان دیکته می‌کند.
کعبی در پایان گفت: سابقه افراد به خوبی نشان‌دهنده عملکردشان است. اتفاقاتی که در پرسپولیس برای افشین قطبی افتاد، می‌تواند برای هر سرمربی دیگری که کنار برخی آقایان کار می‌کنند، نگران‌کننده باشد.