پرداخت ۱۰۰ درصدی تسهیلات بازسازی به ۶۴۵۰ مالک در خراسان شمالی
پرداخت ۱۰۰ درصدی تسهیلات بازسازی به ۶۴۵۰ مالک در خراسان شمالی

    مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی از پرداخت ۳۳۶ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان تسهیلات به واجدان شرایط استان و توزیع ۴۹ هزار و ۳۲۳ تن سیمان رایگان در استان برای بازسازی واحدها، خبر داد. علی محمدی مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی عملکرد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی را اعلام کرد. مدیرکل […]

 

 

مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی از پرداخت ۳۳۶ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان تسهیلات به واجدان شرایط استان و توزیع ۴۹ هزار و ۳۲۳ تن سیمان رایگان در استان برای بازسازی واحدها، خبر داد.
علی محمدی مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی عملکرد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی را اعلام کرد.
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی با اعلام این مطلب که مجموع واحدهای احداثی ۶۴۵۰ واحد بوده از معرفی تمام مالکان و انعقاد قرارداد با بانکهای عامل ۱۰۰ درصد مالکان خبر داد و گزارش پیشرفت فیزیکی واحدها را در استان بدین شرح توضیح داد: آوار برداری ۵۶۴۱ واحد، پی کنی ۶۳۹۸ واحد، فونداسیون ۶۳۱۷ واحد، اجرای اسکلت ۶۳۰۶ واحد، اجرای سقف ۵۹۸۱ واحد، دیوارچینی و نازک کاری ۵۳۳۹ واحد انجام شده است. وی از پایان کار ۴۸۷۵ واحد خبر داد و گفت: ۳۳۶ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان تسهیلات به واجدان شرایط پرداخت شده است و کمک بلاعوض به واجدان شرایط از جمله معیشتی، اجاره بها و احداثی ۱۲۶ میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان است. به گفته وی، ۴۹ هزار و ۳۲۳ تن معادل ۹۸۶ هزار و ۴۶۲ پاکت سیمان رایگان به روستاهای هدف واگذار شده است.