کاهش ۱۵ درصدی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در قزوین
کاهش ۱۵ درصدی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در قزوین

    جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در قزوین از کاهش ۱۵ درصدی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این استان خبر داد. منوچهر حبیبی با اشاره به شیوع ویروس جهش یافته کرونا در شهرستان آبیک اظهار کرد: ویروس کشنده کرونای انگلیسی در آبیک تحت کنترل صد در صدی است. وی با بیان اینکه روستای حسین آباد کماکان […]

 

 

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در قزوین از کاهش ۱۵ درصدی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این استان خبر داد.
منوچهر حبیبی با اشاره به شیوع ویروس جهش یافته کرونا در شهرستان آبیک اظهار کرد: ویروس کشنده کرونای انگلیسی در آبیک تحت کنترل صد در صدی است.
وی با بیان اینکه روستای حسین آباد کماکان در قرنطینه است و رفت و آمد به این روستا محدود و کنترل شده است، افزود: تا پایان هفته تست کامل مجدد از کلیه اهالی و ساکنین روستای حسین آباد آبیک انجام می‌شود و سپس در خصوص ادامه قرنطینه تصمیم گیری خواهد شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین اضافه کرد: مهار کرونا به رفتار ما بستگی دارد و تا زمانی که از او به شایستگی میزبانی می‌کنیم و در محافل شلوغ همچون عروسی و میهمانی حضور پیدا کرده و یا ماسک نمی زنیم بدون شک او فعلاً میهمان ما خواهد بود.
وی با بیان اینکه کرونا روستا و شهر نمی‌شناسد تصریح کرد: همگان امروز شاهد هستیم که کرونای جهش یافته در حسین آباد، نه تنها یک استان بلکه یک کشور را به وحشت انداخته است.