کسب رتبه برتر کشور در سال ۹۸ توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی کرمانشاه
کسب رتبه برتر کشور در سال ۹۸ توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی کرمانشاه

    کرمانشاه – الهه فرهادی / مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه از برتر شناخته شدن این مدیریت در سال گذشته، در بین مدیریت‌های درمان تامین اجتماعی کشور خبر داد. دکتر حجتی پور در مراسم معارفه رئیس بیمارستان شهدا و سرپرستان بیمارستان حضرت معصومه(س) و درمانگاه تامین اجتماعی اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: از ابتدای […]

 

 

کرمانشاه – الهه فرهادی /

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه از برتر شناخته شدن این مدیریت در سال گذشته، در بین مدیریت‌های درمان تامین اجتماعی کشور خبر داد.
دکتر حجتی پور در مراسم معارفه رئیس بیمارستان شهدا و سرپرستان بیمارستان حضرت معصومه(س) و درمانگاه تامین اجتماعی اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون حدود هزار و هشتاد بیمار کرونایی در بیمارستان شهدا پذیرش شده که از این تعداد بیش از ۹۰۰ نفر بهبود یافتند.
وی گفت: همچنین در این مدت بیش از ۱۴ هزار سی تی اسکن در این بیمارستان برای بیماران کرونایی انجام شد.
دکتر حجتی پور با اشاره به تحریم ظالمانه کشور و تبعات اقتصادی آن افزود: در این شرایط اعتبار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان از ۲ میلیارد تومان در سال گذشته، به ۳۶ میلیارد تومان در سالجاری افزایش یافت. وی از آغاز ساخت بزرگترین اورژانس مدیریت درمان تامین اجتماعی کشور در بیمارستان شهدای کرمانشاه با مساحت ۳ هزار و ۳۰۰ متر در دهه فجر امسال خبر داد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه راه‌اندازی دومین دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان شهدا، نوسازی بخش‌های باقیمانده این بیمارستان، راه‌اندازی بخش ال دی آر (زایشگاه مدرن) در بیمارستان حضرت معصومه (س) و توسعه بخش ان آی سی یو، بخش اطفال و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز این بیمارستان، غربالگری بانوان با دستگاه ماموگرافی، ساخت درمانگاه ملکی در پاوه، سرپل ذهاب و کنگاور و توسعه و نوسازی درمانگاه بیستون را از جمله مهمترین برنامه‌های در دست اقدام و پیش روی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اعلام کرد.
وی افزود: تلاش‌های کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان باعث شد تا در سال گذشته، این مدیریت به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی در بین ۵۱ دستگاه استان کرمانشاه معرفی شود.
همچنین در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های مرحوم دکتر نیک رهی رئیس بیمارستان شهدا که بعلت ابتلاء به بیماری کرونا حین خدمت جان خود را از دست داد، دکتر نادر منصفی (رئیس سابق بیمارستان حضرت معصومه (س) ) به عنوان رئیس جدید این بیمارستان معرفی شد و دکتر کیوان وسطی (مدیرسابق درمانگاه تامین اجتماعی اسلام آبادغرب) به عنوان سرپرست بیمارستان حضرت معصومه (س) و دکتر سمیرا عبدالمحمدی به عنوان سرپرست درمانگاه اسلام آبادغرب معرفی شدند.