کلاه ایمنی رایگان بین راکبان موتورسیکلت روستای سمسکنده ساری توزیع شد
کلاه ایمنی رایگان بین راکبان موتورسیکلت روستای سمسکنده ساری توزیع شد

    رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ساری از توزیع رایگان کلاه ایمنی بین راکبین موتور سوار روستای سمسکنده ساری خبر داد. علی صادقی آموزش و فرهنگ سازي را از مهمترين اقدامات اداره شهرستان در راستاي كاهش فوتی های سوانح رانندگی دانست و اظهار داشت : نصب ضربه گیر به […]

 

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ساری از توزیع رایگان کلاه ایمنی بین راکبین موتور سوار روستای سمسکنده ساری خبر داد.
علی صادقی آموزش و فرهنگ سازي را از مهمترين اقدامات اداره شهرستان در راستاي كاهش فوتی های سوانح رانندگی دانست و اظهار داشت : نصب ضربه گیر به وسیله بشکه های ترافیکی در بریدگی های محورهای مواصلاتی شهرستان ، ایجاد سرعتکاه های آسفالتی در محورهای پرتصادف و سایر اقدامات به منظور فرهنگ سازی ارتقای ایمنی در سطح شهرستان انجام گرفته كه ضرورت دارد اين اقدامات با هماهنگي بيشتر مردم و مسئولين موثرتر واقع شود. وی در ادامه خاطر نشان ساخت: برابر آمارهای رسمی منتشر شده ، بیشترین علت مرگ موتورسواران ضربه به سر است و در سال گذشته ۵۱درصد راکبان موتورسیکلت ها درکشور به علت ضربه وارده به سر فوت شده اند.وی اظهار امیدواری کرد که با برگزاری کلاسهای آموزشی شاهد کاهش تصادف باشیم.