۱۱۰۰دستگاه خودرو عمومی در استان گلستان رایگان دوگانه سوز شد
۱۱۰۰دستگاه خودرو عمومی در استان گلستان رایگان دوگانه سوز شد

    با استقبال متقاضیان یک هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو عمومی در استان گلستان رایگان دوگانه سوز شد مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه گلستان از دوگانه سوز شدن رایگان یک هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو عمومی در این استان خبر داد. عیسی افتخاری با اشاره به مزایای اجرای طرح تبدیل رایگان خودروهای […]

 

 

با استقبال متقاضیان یک هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو عمومی در استان گلستان رایگان دوگانه سوز شد مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه گلستان از دوگانه سوز شدن رایگان یک هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو عمومی در این استان خبر داد. عیسی افتخاری با اشاره به مزایای اجرای طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی(تاکسی و وانت) به دوگانه سوز گفت: حدود ۲ هزار دستگاه خودرو در استان گلستان پس از طی کردن مراحل ثبت ‌نام در نوبت تبدیل رایگان هستند.
وی افزود: اجرای این طرح ملی علاوه بر کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، باعث صرفه‌جویی در مصرف بنزین و رشد توسعه اقتصادی کشور خواهد شد.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه گلستان بیان کرد: مالکان خودروهای عمومی(وانت و تاکسی) که تاکنون موفق به ثبت ‌نام و دریافت نوبت جهت دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای خود نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به سامانه GCR.NIOPDC.IR اقدام به ثبت ‌نام کرده و از مزایای این طرح به صورت رایگان بهره‌مند شوند. در استان گلستان ۳ کارگاه مجاز تبدیل خودرو به دوگانه سوز وجود دارد .