آخرین وضعیت پرونده قضایی مهشاد و ریحانه/ برگزاری جلسه رسیدگی صبح امروز
آخرین وضعیت پرونده قضایی مهشاد و ریحانه/ برگزاری جلسه رسیدگی صبح امروز

وکیل اولیای دم مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی از برگزاری جلسه رسیدگی به این پرونده خبر داد و گفت: در این جلسه که سه ساعت به‌ طول انجامید، قرار شد رسیدگی‌ها ادامه پیدا کند. به گزارش ایسنا ۲ تیرماه سال ۱۴۰۰ در پی واژگونی اتوبوس خبرنگاران در جاده نقده مهشاد کریمی – خبرنگار ایسنا- و […]

وکیل اولیای دم مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی از برگزاری جلسه رسیدگی به این پرونده خبر داد و گفت: در این جلسه که سه ساعت به‌ طول انجامید، قرار شد رسیدگی‌ها ادامه پیدا کند.

به گزارش ایسنا ۲ تیرماه سال ۱۴۰۰ در پی واژگونی اتوبوس خبرنگاران در جاده نقده مهشاد کریمی – خبرنگار ایسنا- و ریحانه یاسینی -خبرنگار ایرنا- جان خود را از دست دادند و ۲۱ خبرنگار و عکاس دیگر مجروح شدند.  بر اساس آخرین اعلام قوه قضائیه راننده به عنوان مقصر صد در صدی این حادثه شناخته شده است.

پرتو برهانپور در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه امروز جلسه رسیدگی این پرونده برگزار شد، اظهارکرد: این جلسه با حضور پدر ریحانه و همسر مهشاد، وکلای اولیای دم و  چند تن از خبرنگاران برگزار شد و همه مستندات و دلایل خود برای اعتراض به نظر کارشناسی و نقش مدیران محیط زیست در وقوع حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران را ارایه دادیم و پرسش‌های خود را مطرح کردیم.

وی افزود: خانواده‌های مهشاد و ریحانه به اعلام راننده به عنوان مقصر صد در صدی حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعتراض دارند و خواستار توجه قوه قضائیه به تمام ابعاد پرونده به منظور صدور رای هستند.

برهانپور در پایان گفت: بر اساس نظر دادگاه قرار بر ادامه رسیدگی پرونده  شد.