استاندار قزوین هرچه سریع‌تر مدیران نالایق را کنار بگذارد
استاندار قزوین هرچه سریع‌تر مدیران نالایق را کنار بگذارد

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار قزوین فارغ از بازی‌های سیاسی، مدیران نالایق را هرچه سریع‌تر کنار گذاشته و جایگزین آنها را معرفی کند. نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مبارزه جدی با فسادهای مختلف سازمان یافته و نیافته، رانت و ویژه خواری، استفاده […]

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار قزوین فارغ از بازی‌های سیاسی، مدیران نالایق را هرچه سریع‌تر کنار گذاشته و جایگزین آنها را معرفی کند.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مبارزه جدی با فسادهای مختلف سازمان یافته و نیافته، رانت و ویژه خواری، استفاده ویژه از مدیران بومی، مدیران، اساتید و جوانان رشد کرده و فرهیخته از جمله وظایف استاندار قزوین است.  دکتر فاطمه محمدبیگی در همایش بسیج تجلیِ کار مجاهدانه و خدمت صادقانه که به همت سازمان بسیج رسانه استان قزوین برگزار شد اظهار کرد: وظیفه ما نشان دادن چهره واقعی بسیج است و باید بدانیم که بسیج محصور به زمان و برای تنها امروز نیست. وی با بیان اینکه امروز علی لندی‌ها ادامه دهنده راه بسیجیان و شهیدانی همچون بهنام محمدی هستند، اضافه کرد: نوجوانانی همچون علی لندی نشان داده‌اند که نسل جدید ما نیز نسل امید هستند.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب هستیم و باید قدمهای بلندی را در این مرحله از انقلاب برداریم اذعان کرد: حرکت به سمت تحقق تمدن نوین اسلامی که فرمان مقام معظم رهبری است گام بلندی است که باید در این مرحله با کمک همدیگر برداریم.
وی با بیان اینکه یکی از فرازهای گام دوم سبک زندگی ایرانی و اسلامی است تاکید کرد: هرکسی باید نقش خود را در تحقق این بیانیه و گام دوم ایفا کند.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طبق تعریف مقام معظم رهبری بسیجی باید نقش خود را در زمان و عصر خود پیدا کند، تاکید کرد: خانواده به عنوان محور قانونگذاری نقطه مغفولی بود که در ۲۰ سال اخیر در روند قامنون گذاری کشور مغفول مانده بود و بر همین اساس تلاش کردیم تا در دور جدید مجلس به این موضوع توجه ویژه شود. وی با اشاره به اینکه قانون باید از شعار به عمل تبدیل شود عنوان کرد: با توجه به اینکه مسئله خانواده و جمعیت مدت‌ها در مجلس مغفول مانده بود امروز و در این مجلس تصویب شده و به مرحله اجرا رسیده است.
این مسئول گفت: برخی از سازمان‌های بین‌المللی طرح جوانی جمعیت را فرآیند ضد حقوقی و ضد آزادی زن دانستند اما واقعیت امر این است که ارائه خدمات بهداشت و افزایش تسهیلات سلامت برای جامعه جزئی از الزامات است و هرچقدر افراد بخواهند به استکبار خود اصرار ورزند ما نیز بر حقوق خود پافشاری می‌کنیم.