اعتراض عراقی‌ها به مثبت شدن کرونایشان در تهران
اعتراض عراقی‌ها به مثبت شدن کرونایشان در تهران

    تست کرونای ۲ بازیکن و چند نفر دیگر از عوامل تیم ملی عراق مثبت شده و اعضای این تیم نسبت به این موضوع معترض هستند. کاروان تیم ملی فوتبال عراق برای برگزاری دیدار با ایران، روز گذشته وارد تهران شد. به محض ورود اعضای این تیم، در فرودگاه امام خمینی (ره) از آنها […]

 

 

تست کرونای ۲ بازیکن و چند نفر دیگر از عوامل تیم ملی عراق مثبت شده و اعضای این تیم نسبت به این موضوع معترض هستند.

کاروان تیم ملی فوتبال عراق برای برگزاری دیدار با ایران، روز گذشته وارد تهران شد. به محض ورود اعضای این تیم، در فرودگاه امام خمینی (ره) از آنها تست کرونا به عمل آمد که اکنون مشخص شده است چند نمونه مثبت در میان این افراد دیده می شود.

تست های دو نفر از بازیکنان تیم ملی عراق به نام های یاسر قاسم و مناف یونس به همراه غیث مهنا مدیر اداری تیم، احمد جاسم مربی دروازه‌بانان، مصطفی خالد حسابدار تیم و همچنین یاسین خضیر از اعضای کادرپزشکی مثبت شده است.

کاروان تیم ملی عراق درخواست این موضوع را داده است که از افراد ذکر شده مجددا تست کرونا به عمل بیاید چرا که آنها پیش از سفر به تهران از تمامی اعضای تیم تست کرونا گرفته و پاسخ تمامی آزمایشات منفی بوده است.

مدیریت تیم ملی عراق اعلام کرده که به عنوان مثال ساعاتی پیش از ترک عراق به سمت ایران، دوبار از غیث مهنا مدیر اداری تیم تست کرونا به عمل آمده که هر دو مورد منفی بوده است.