بازدید سرزده حاجی میرزایی از دبستانی پرجمعیت در منطقه چهار تهران
بازدید سرزده حاجی میرزایی از دبستانی پرجمعیت در منطقه چهار تهران

صبح دیروز محسن حاجی میرزایی به‌طور سرزده از دبستان «نفر» در منطقه چهار تهران بازدید و با دانش آموزان و آموزگاران این مدرسه از نزدیک دیدار و گفتگو کرد. دبستان «منصور نفر» دو نوبته دارای ۲۴۱۳ دانش‌آموز و نوآموز پیش‌دبستانی است که نوبت اول آن به‌صورت دخترانه و دارای ۱۱۳۸ دانش‌آموز و نوبت دوم پسرانه […]

صبح دیروز محسن حاجی میرزایی به‌طور سرزده از دبستان «نفر» در منطقه چهار تهران بازدید و با دانش آموزان و آموزگاران این مدرسه از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.
دبستان «منصور نفر» دو نوبته دارای ۲۴۱۳ دانش‌آموز و نوآموز پیش‌دبستانی است که نوبت اول آن به‌صورت دخترانه و دارای ۱۱۳۸ دانش‌آموز و نوبت دوم پسرانه و دارای ۱۰۱۸ دانش‌آموز است. همچنین این مدرسه دارای ۲۵۷ نوآموز پیش‌دبستانی است که در دو نوبت پسران و دختران در این آموزشگاه حضور دارند.
شایان‌ذکر است؛ این مدرسه پرجمعیت منطقه ۴ و در محله محروم خاک سفید و در بخش شرقی تهران‌پارس قرار دارد و دارای ۱۰۵ نفر پرسنل است که عشق و علاقه آموزگاران برای خدمت در این دبستان پرجمعیت و محروم از عوامل شادابی محیط این مدرسه است.
در این بازدید وزیر آموزش و پرورش با حضور در تعدادی از کلاس‌ها با دانش آموزان گفتگو کرد و سپس با حضور در جمع آموزگاران این مدرسه با آنان دیدار و گفت‌وگو کرد و در جریان پیشنهادها، مسائل و مشکلات آموزگاران مدارس ابتدایی قرار گرفت.