بیمه تجارت‌نو گام دوم افزایش سرمایه را برداشت
بیمه تجارت‌نو گام دوم افزایش سرمایه را برداشت

    بیمه تجارت‌نو گام دوم افزایش سرمایه را برداشت هیات مدیره شرکت بیمه تجارت‌نو، با افزایش سرمایه مرحله دوم این شرکت از رقم ۳۰۰ به ۶۰۰ میلیارد تومان موافقت کرد. هیات مدیره این شرکت، صبح روز شنبه ۲۲خرداد با محوریت تصویب مرحله دوم افزایش سرمایه شرکت تشکیل جلسه داده بود. تصمیم برای افزایش سرمایه […]

 

 

بیمه تجارت‌نو گام دوم افزایش سرمایه را برداشت
هیات مدیره شرکت بیمه تجارت‌نو، با افزایش سرمایه مرحله دوم این شرکت از رقم ۳۰۰ به ۶۰۰ میلیارد تومان موافقت کرد.
هیات مدیره این شرکت، صبح روز شنبه ۲۲خرداد با محوریت تصویب مرحله دوم افزایش سرمایه شرکت تشکیل جلسه داده بود.
تصمیم برای افزایش سرمایه شرکت بیمه تجارت‌نو، از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها مربوط به مجمع عمومی به طورفوق العاده روز دوم آذرماه سال گذشته شرکت بوده که طبق آن سرمایه شرکت باید از ۱۵۷ به ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش می یافت.
سرمایه شرکت بیمه تجارت‌نو، در اجرای گام نخست، از رقم ۱۵۷ به رقم ۳۰۰ میلیارد تومان در پایان سال گذشته افزایش یافته بود.
بدیهی است: انجام افزایش سرمایه دوم یاد شده، بعد از تصویب در هیات مدیره منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار است.

کمک هزینه نگهداری بازنشستگان از کارافتاده ۸۸ درصد رشد کرد
کمک هزینه نگهداری بازنشستگان از کارافتاده ۸۸ درصد رشد کردمعاونت فنی و عملیات بیمه‌ای صندوق بازنشستگی فولاد در اطلاعیه‌ای از افزایش ۸۸ درصدی کمک هزینه نگهداری بازنشستگان از کارافتاده کلی خبر داد.
در این اطلاعیه آمده است: از جمله خدمات حمایتی ارایه شده در صندوق بازنشستگی فولاد، پرداخت کمک هزینه نگهداری به منظور جبران بخشی از هزینه‌های جاری ازکارافتادگان کلی بیش از ۷۰ درصد تحت پوشش صندوق می‌باشد که با توجه به شرایط اقتصادی ومشکلات این عزیزان یکی از دغدغه‌های صندوق، افزایش مبلغ مذکور بود که خوشبختانه با پیگیری‌های به عمل آمده و تامین منابع مالی مجوز افزایش مبلغ کمک هزینه نگهداری از اسفندماه ۱۳۹۹ به میزان ۵۰ درصد، از ارکان صندوق اخذ گردید.
همچنین علاوه بر افزایش ۵۰ درصدی مقرر گردید همه‌ساله به میزان درصد افزایش سنواتی اعلامی از طرف هیات محترم وزیران مبلغ کمک هزینه نیز افزایش یابد.
بر این اساس در خردادماه سال جاری کمک هزینه نگهداری مشمولین صندوق فولاد پس از اعمال موارد مذکور با ۸۸ درصد افزایش پرداخت و معوقه آن نیز پرداخت می‌گردد.