تأکید بر استقرار الگوی مدیریتی سیستماتیک برای رفع مشکلات شهر جدید هشتگرد
تأکید بر استقرار الگوی مدیریتی سیستماتیک برای رفع مشکلات شهر جدید هشتگرد

    سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید طی نشستی با استاندار البرز به بررسی و رفع مشکلات موجود در سطح شهر جدید هشتگرد پرداخت. به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید علیرضا جعفری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در جریان بازدید از شهر جدید هشتگرد در نشستی با استاندار البرز به بررسی موضوعات و […]

 

 

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید طی نشستی با استاندار البرز به بررسی و رفع مشکلات موجود در سطح شهر جدید هشتگرد پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید علیرضا جعفری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در جریان بازدید از شهر جدید هشتگرد در نشستی با استاندار البرز به بررسی موضوعات و مشکلات موجود در حوزه شهر جدید هشتگرد پرداخت.
وی در این نشست با تأکید براینکه استقرار یک الگوی مدیریتی سیستماتیک لازمه رفع مشکلات فعلی خواهد بود گفت: در این راستا اقدام به تشکیل کمیته تحول پیشرفت در شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و قرارگاه خدمت خواهیم بود تا ضمن تهیه سند خدمت و شناسایی مشکلات و دستگاه های متولی مربوطه نقشه راهی برای حل مسائل موجود به دست آوریم.
جعفری در ادامه سخنان خود با اشاره به مهمترین رسالت دولت سیزدهم در حوزه مسکن بیان کرد: رسالت ما در کنار تولید مسکن توجه به بحث شهرسازی بوده چراکه در نهایت به دنبال ایجاد یک زیست مطلوب همراه با تأمین تمامی زیرساخت های شهری لازم خواهیم بود.
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید تکمیل تعهدات سنوات گذشته در بخش مسکن مهر و اقدام ملی، بیمارستان شهرجدید پس از گذشت ۸ سال از آغاز عملیات آن، تغییر کاربری ها الحاق بخش هایی از منطقه به محدوده شهری، تسریع در صدور مجوزهای شورای استانی، تعیین تکلیف تقسیمات سیاسی، شناسایی ظرفیت استان در ساخت شهرک، بازنگری طرح تفصیلی، رفع مشکلات مترو هشتگرد و رفع مشکلات تعاونی ها را از مهمترین مسائل و مشکلات شهر جدید هشتگرد اعلام کرد و گفت: تحقق این موارد تنها در صورت ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاه های مختلف و استفاده از منابع موجود امکان پذیر است که تلاش داریم با ارائه سند خدمت به این مهم دست یابیم.
این مقام مسئول همچنین درخصوص تعامل بین شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و شهرداری منطقه نیز بیان کرد: درحال حاضر ناهماهنگی هایی در این حوزه دیده می شود که بنا بر قواینن موجود زمانی که سکونت در شهری شکل میگیرد، اقدامات مربوط به خدمات رسانی برعهده شهرداری خواهد بود؛ لذا در حال حاضر شورا و شهرداری در حوزه درآمد و هزینه موضوعاتی را مطرح میکنند که می توان با تعامل و همکاری این موضوع را حل و فصل کرد چراکه حوزه شهرداری حوزه ای تخصصی در زمینه توسعه و عمران شهری است که باید از سوی شهرداری مدیریت شود.
مجتبی عبداللهی استاندار البرز نیز در این نشست افزود: شهر جدید هشتگرد با مشکلات و موانع زیرساختی فراوانی مواجه بوده و فاقد بسیاری از امکانات ضروری است از این رو بارگذاری جمعیت متناسب با زیرساخت ها صورت نگرفته است.
عبداللهی ادامه داد: در این منطقه می توانیم با ارتقا زیرساخت ها، فازهای جدید را ایجاد کنیم تا برای طرح اقدام ملی مسکن ظرفیت بیشتری داشته باشیم.