تجلیل از یک‌عمر خدمات فرهنگی مرحوم عبدالحمید داراب
تجلیل از یک‌عمر خدمات فرهنگی مرحوم عبدالحمید داراب

  جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری باهدف ارج نهادن به خدمات شايسته «مرحوم عبدالحمید داراب» خَیِر بزرگ ساروی که سال‌های طولانی عمر خود را صرف خدمات‌رسانی فرهنگی به مردم این شهرکرد در دیدار با خانواده او از زحمات آن مرحوم قدردانی به عمل آورد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جواد طالبی […]

 

جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری باهدف ارج نهادن به خدمات شايسته «مرحوم عبدالحمید داراب» خَیِر بزرگ ساروی که سال‌های طولانی عمر خود را صرف خدمات‌رسانی فرهنگی به مردم این شهرکرد در دیدار با خانواده او از زحمات آن مرحوم قدردانی به عمل آورد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جواد طالبی سرپرست شهرداری مرکز مازندران عصر دوشنبه به همراه معاونان شهرداری با حضور در منزل مرحوم عبدالحمید داراب خَیِر ساروی با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار طالبی سرپرست شهرداری ساری، مرحوم داراب را نمونه‌ای از انسان برجسته و ماندگار دانست و خدمات وی به ساری را دمیدن روح تازه در کالبد شهر توصیف کرد.
وی بابیان اینکه شخصیت‌هایی مانند مرحوم داراب، جزء افتخارات شهر ساری هستند، افزود: گرامیداشت یاد، نام و خاطره‌ی آن‌ها وظیفه مدیران شهری است و باید به‌عنوان الگویی برازنده در ساری مطرح شوند. در این دیدار دختر مرحوم داراب نیز با قدردانی از توجه ویژه سرپرست شهرداری ساری به مسائل فرهنگی و اجتماعی، حضور طالبی در رأس مدیریت شهری را فرصتی مغتنم برای مرکز استان به‌ویژه در حوزه فرهنگی و عمرانی دانست و گفت: خانواده داراب همیشه آماده هرگونه کمک و همکاری با شهرداری و مردم شریف ساری است.
در پایان، جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری با اهدا تابلوی چهره مرحوم عبدالحمید داراب به خانواده ایشان، از تلاش‌های آن مرحوم در جهت ارتقا و اعتلای فرهنگی شهر ساری قدردانی کرد.

مهندس کیانی، شهردار بابل:
نصب پوسترهای انتخاباتی فقط در مکان‌های مجاز امکان‌پذیر است

مهندس کیانی شهردار بابل از مشخص کردن مکان‌های ثابت برای تبلیغات نامزدها خبر داد و گفت: فضای تبلیغاتی جهت انتخابات ۲۸ خرداد سال جاری در سطح شهر فراهم شده است.
مهدی کیانی همچنین عنوان کرد: از روزهای گذشته و برابر دستور العمل ابلاغ شده مبنی بر فضاسازی تبلیغات محیطی انتخابات، شهرداری بابل اقدام به نصب بیلبوردهای انتخاباتی در سطح شهر کرده است.
وی با بیان اینکه تاکنون چندین بیلبورد ثابت برای تبلیغات انتخاباتی نصب گردیده، افزود: این تعداد تا روز بیستم خردادماه که زمان آغاز تبلیغات نامزدهاست به تعداد ۲۰ تابلو اضافه خواهد شد و این تابلوها برابر ضوابط فرمانداری و وزارت کشور در اختیار نامزدها قرار خواهد گرفت.
شهردار بابل ضمن دعوت از همه شهروندان در انتخابات ۲۸ خرداد، بیان کرد: علاوه بر تابلوهای ثابت، مکانهای متعددی نیز در سطح شهر جهت نصب پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات تعبیه شده است.
به گفته شهردار بابل نصب غیر قانونی پوسترهای انتخاباتی در دیوار و معابر شهر منجر به آلودگی بصری و تضییع حقوق شهروندی شده و هزینه‌های گزافی را برای امحاء پوسترها برای شهرداری به همراه دارد که در این راستا از مسئولین ستادهای نامزدهای انتخاباتی درخواست می‌شود که تبلیغات کاندیداهای مورد نظر خود را فقط در مکان‌های تعیین شده نصب کنند.

تاکید مدیر مخابرات منطقه گلستان بر تامین ارتباطات پایدار مخابراتی در روز انتخابات
در جلسه‌ای با حضور مدیر مخابرات منطقه گلستان، بر تامین ارتباطات مطلوب مخابراتی در ایام انتخابات تاکید شد.
غلامعلی شهمرادی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شواری شهر و روستا در تاریخ ۲۸ خرداد، به نقش مخابرات در اجرای احسن انتخابات اشاره کرد و افزود: تامین زیرساخت‌ها، تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مخابراتی در سطح استان از ضروریات است و تمامی همکاران دست اندرکار با تلاش و همت باید همکاری های لازم را در این زمینه داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه در انتخابات قبلی بیش از ۹۹ درصد شعب اخذ رای قابلیت ثبت رای بصورت الکترونیکی وجود داشت این موفقیت را مرهون تلاش‌های کارشناسان مخابرات در تامین ارتباطات پایدار دانست و گفت : درصورت بروز مشکل و یا ایجاد خرابی، تیم‌های پشتیبانی و کشیک در تمامی حوزه‌ها می‌بایست در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند و همکاری لازم با نمایندگان مخابرات مستقر در استانداری داشته و در دسترس باشند.
مدیر مخابرات منطقه گلستان با مهم بر شمردن همکاری‌های دوطرفه بین مخابرات با فرمانداری‌ها و استانداری گفت: نهایت مساعدت بر اساس بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها صورت گیرد و با اجابت درخواست‌های ستاد انتخاباتی مستقر در شهرستان‌ها به امید خدا فرآیند انتخابات را از لحاظ پوشش ارتباط مخابراتی بصورت مطلوب برگزار نماییم . در ادامه هر کدام از مسئولان ذیربط به بیان درخواست‌ها و مشکلات خود پرداخته و خواستار رفع آنها تا قبل از انتخابات شدند.

فرماندار ویژه کاشان خبر داد؛
افزایش ۲۰ درصدی صندوق آرای انتخابات

۲۸ خرداد
علی‌اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه کاشان در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در انتخابات پیش رو اظهار داشت: تنها وظیفه اجرایی فرمانداری‌ها برگزاری انتخابات است و از این رو باید تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه باشکوه تر شدن انتخابات انجام دهیم. وی با بیان اینکه شرایط برگزاری انتخابات امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا متفاوت از دوره‌های گذشته است، ابراز داشت: به دلیل جلوگیری از ازدحام در حوزه‌های رای گیری ۲۰ درصد به تعداد صندوق‌های آرا در انتخابات ۲۸ خرداد افزوده شده است.
فرماندار ویژه کاشان با اشاره به برگزاری سه جلسه توجیهی و آموزشی برای ۲۸۰ نفر از نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای تصریح کرد: حضور نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای همانند حضور شخص فرماندار در محل است و از این رو باید نسبت به انجام اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و شایسته اهتمام و تلاش زیادی انجام شود.
وی با اشاره به اینکه شعبه‌هایی که در انتخابات گذشته بیش از ۱۰۰۰ رای ماخوذه داشته امسال دارای دو صندوق آرا خواهند بود، خاطرنشان کرد: رای گیری امسال در شعبات اخذ رای با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، حفظ فاصله اجتماعی و مطابق بر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.