تقدير از ۳۳ بانوي نمونه شرکت فرودگاه‌ها در جشن ميلاد حضرت زهرا(س)
تقدير از ۳۳ بانوي نمونه شرکت فرودگاه‌ها در جشن ميلاد حضرت زهرا(س)

    همزمان با سالروز ميلاد حضرت زهرا(س)، ۳۳ نفر از بانوان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مورد تقدير قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ صبح روز سوم بهمن ماه، در سالروز میلاد دخت نبی اکرم(ص) فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن، با حضور رئیس و اعضای هیات […]

 

 

همزمان با سالروز ميلاد حضرت زهرا(س)، ۳۳ نفر از بانوان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مورد تقدير قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ صبح روز سوم بهمن ماه، در سالروز میلاد دخت نبی اکرم(ص) فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن، با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره و معاونین، مدیران ستادی و جمع بسیاری از بانوان شرکت فرودگاه ها، جشنی به این مناسبت و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن شهید سلیمانی برگزار شد.
تقدیر از ۳۳ نفر از بانوان نمونه به نمایندگی از تمامی بانوان شرکت فرودگاه ها، اجرای مسابقه و قرعه کشی سفر به مشهد مقدس، به همراه اجرای تواشیح و موسیقی از جمله بخش های مفرح این برنامه بود که پس از گذشت دو سال از پاندمی کرونا، بانوان ستادی را گرد هم آورد تا لحظاتی را فارغ از کار و مشغله به شادی خجسته میلاد حضرت زهرا(س) بپردازند.
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در این مراسم ضمن قدردانی از برگزار کنندگان آن و ابراز خرسندی از فراهم شدن فرصت پس از دو سال پاندمی کرونا اظهار امیدواری کرد: با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و ریشه کن شدن کرونا این گردهمایی‌ها تکرار شود.
همچنین علی شورمیج معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس شورای فرهنگی در سخنانی ضمن گرامیداشت میلاد حضرت زهرا(س) و اشاره به مقام والای زن، این روز را به همه بانوان شرکت فرودگاه‌ها تبریک گفت.
وی همچنین به تشریح برنامه های روز زن پرداخت و گفت: شورای فرهنگی با همراهی روابط عمومی و امور رفاهی این برنامه را تدارک دیده اند که از زحمات دست اندرکاران قدردانی می کنم.
در ادامه این مراسم دکتر اسرافیلیان روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) به جایگاه و نقش زن در خانواده به ویژه نقش محوری زن در دوران کرونا پرداخت و گفت: در دو سال گذشته افراد به دلیل شرایط خاص پیش آمده که همه جهان را تحت تاثیر قرار داد، دچار افسردگی و پژمردگی هایی شدند و مراودات اجتماعی به خانواده محدود شد و در این میان نقش محوری مادر بیش از گذشته برای عبور از این تنش ها نمایان شد.
وی انعطاف پذیری را جز ویژگی های زن بر شمرد و مهر، گذشت و فداکاری را یک فرمول قوی خواند که خداوند در فسلفه خلقت به آن به درستی اشاره کرده و در وجود زن به ودیعه گذاشته شده است.
دکتر اسرافیلیان با بیان اینکه امروز نقش آفرینی زنان در جامعه بیش از گذشته است، حفظ نقش های دیگر وی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: در خانواده هایی که زن نقش خود را به دستی انجام داده، بسیاری از مشکلات برطرف شده است.
این عضو هیات علمی دانشگاه در پایان اظهار امیدواری کرد؛ وقتی شاهد جامعه پویا خواهیم بود که جامعه یی با محور خانواده و نقش آفرینی درست زن داشته باشیم.
گفتنی است؛ این مراسم توسط شورای فرهنگی شرکت فرودگاهها و با همکاری روابط عمومی و امور رفاهی برگزار شد.