تقدیر و تشکر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از مدیرعامل شرکت نکا چوب
تقدیر و تشکر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از مدیرعامل شرکت نکا چوب

      حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران با اهدا لوح تقدیر از مهندس سعید نوری مدیرعامل شرکت نکاچوب بابت فعالیت‌های انجام شده در راستای کمک های مومنانه به آسیب دیدگان بحران کرونا و تامین نیازمندیهای درمانی مبتلایان به این بیماری تقدیر و تشکر […]

 

 

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران با اهدا لوح تقدیر از مهندس سعید نوری مدیرعامل شرکت نکاچوب بابت فعالیت‌های انجام شده در راستای کمک های مومنانه به آسیب دیدگان بحران کرونا و تامین نیازمندیهای درمانی مبتلایان به این بیماری تقدیر و تشکر کردند .


در متن پیام آمده است:
بی گمان روح بلند، مناعت طبع و دستان پر محبت نشأت گرفته از تعالیم ارزشمند اسلامی و روح علوی و سماوی گذر از بحران ها را آسان تر و تداوم جریان زندگی سرافرازانه را در مصائب بهتر فراهم می سازد که شکل گیری مشارکت نیکو کارانه و اهتمام بی بدلیل همه اقشار مردم و نهاد های مختلف برای قطع زنجیره ارتباط کرونا ویروس و دستگیری و حمایت از آسیب دیدگان این بحران نمونه برجسته آن می باشد.
همیاری گسترده و بروز عواطف ناب انسانی در بحران کرونا ویروس ضمن تقویت همبستگی ملی و افزایش سرمایه اجتماعی توانایی فرهنگ اصیل اسلامی و عمق مهرورزی ایرانیان را در جهان به نمایش گذارد.
بر همین اساس لازم می دانیم تا از کمک های مومنانه و ارزنده جنابعالی به آسیب دیدگان بحران کرونا و تامین نیازمندیهای درمانی مبتلایان به این بیماری در استان صمیمانه قدردانی نماییم.
امیدوارم این توفیق که در سایه عنایت حضرت حق حاصل گردید مشمول پاداش بی حساب الهی گردد و همواره در راه خدمت بهتر به مردم علوی و ولایت مدار مازندران موفق و موید باشید.
محمد باقر محمدی لائینی-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ساری
احمد حسین زادگان-استاندار مازندران