جزئیات درگیری “هانی کرده”
جزئیات درگیری “هانی کرده”

رییس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید جزئیات درگیری یکی از اراذل و اوباش در این منطقه به نام “هانی کرده” را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، سرهنگ چنگیز ایدون  دراین خصوص  گفت: شامگاه دوشنبه  یکی از شرورهای معروف تهران به همراه یکی از دوستانش سوار بر خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ مقابل یک آبمیوه فروشی در منطقه شاپور توقف […]

نیروی انتظامی

رییس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید جزئیات درگیری یکی از اراذل و اوباش در این منطقه به نام “هانی کرده” را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ چنگیز ایدون  دراین خصوص  گفت: شامگاه دوشنبه  یکی از شرورهای معروف تهران به همراه یکی از دوستانش سوار بر خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ مقابل یک آبمیوه فروشی در منطقه شاپور توقف کرد که در همین لحظه ۶ جوان سوار بر ۲ موتور به سمت وی  و دوستش حمله و آنها را هدف ضربات چاقو و قمه قرار دادند.

وی افزود: با اعلام این خبر تیمهای عملیاتی و امدادی به محل درگیری اعزام شده و آنها که به شدت مجروح شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

 ایدون ادامه داد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که این فرد شرور به همراه دوستش شامگاه یکشنبه در یک جشن تولد حضور داشته که در این میهمانی شبانه با چند نفر دیگر درگیری لفظی پیدا میکنند و بخاطر اینکه مراسم تولد بهم نخورد یک قرار درگیری در منطقه ابوسعید با هم میگذارند.


وی ادامه داد: شامگاه دوشنبه این فرد برای درگیری در محل قرار حضور پیدا می کند اما طرف دیگر دعوا به محل نمی آیند که در ادامه آنها برای خوردن آبمیوه به سمت مغازه آبمیوه فروشی می‌روند که در این صحنه ۶ جوان موتور سوار که او را تعقیب کرده بودند به سمت وی حمله و او را با حملات چاقو و قمه هدف ضربات چاقو و قمه قرار دادند.

رییس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در پایان گفت: وضعیت این دو فرد رو بهبودی است و تحقیقات برای دستگیری عاملان این درگیری در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد.