حامد لک؛ شروع صفر و یکی هشت‌پا در فولادشهر
حامد لک؛ شروع صفر و یکی هشت‌پا در فولادشهر

  بر خلاف رویه رایج تیم‌های بزرگ، پرسپولیس در دقایق ابتدایی بازی دیروز برابر حریفش شوکه شد. درحالی که پیش‌بینی می‌شد پرسولیس به عنوان مدعی قهرمانی و تیمی که به برد احتیاج دارد در دقایق ابتدایی بازی به دروازه ذوب‌آهن حمله کند، این گاندوها بودند که از همان ثانیه اول بازی برای باز کردن دروازه […]

 

بر خلاف رویه رایج تیم‌های بزرگ، پرسپولیس در دقایق ابتدایی بازی دیروز برابر حریفش شوکه شد.
درحالی که پیش‌بینی می‌شد پرسولیس به عنوان مدعی قهرمانی و تیمی که به برد احتیاج دارد در دقایق ابتدایی بازی به دروازه ذوب‌آهن حمله کند، این گاندوها بودند که از همان ثانیه اول بازی برای باز کردن دروازه لک یورش بردند.
در حالی که در همان دقیقه اول ارسال مسعود ابراهیم‌زاده را با یک پاس کاتبک باقرپسند در موقعیتی فوق‌العاده برای جعفری آماده کرد، این حامد لک بود که با یک خروج فوق‌العاده و واکنش‌های هشت‌پایی مخصوص خودش مانع از گلزنی او
شد.
البته که تنها دقیقه‌ای بعد باقرپسند این بار ارسال ابراهیم‌زاده را به تور دروازه چسباند تا ذوب‌آهن به آنچه می‌خواست یعنی گل زودهنگام دست پیدا کند.
لک که در بازی برابر پیکان توپ زیادی روی دروازه‌اش نیامده بود در همان ۲۰ دقیقه اول برابر ذوب‌آهن به اندازه کل بازی قبل مجبور به نشان دادن واکنش شد و در اواسط نیمه اول هم دست بازیکن ذوب را در زدن ضربه چیپ خواند و به خوبی توپ او را با یک دست جمع کرد.
به نظر می‌رسد بعد از تمام شدن چالش‌های لک با کادر فنی این بازیکن به شرایط ایده‌آلش رسیده و می‌توان گفت جایگاه خودش در قفس توری سرخ‌ها را به طور کامل پس گرفته است.