حکم فتاح برای جواد قناعت؛  استاندار اسبق گلستان معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد مستضعفان شد
حکم فتاح برای جواد قناعت؛  استاندار اسبق گلستان معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد مستضعفان شد

رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی «جواد قناعت» را به عنوان معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد مستضعفان منصوب کرد. به گزارش «جمله» ؛ سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی «جواد قناعت» را به مدت ۲ سال به عنوان معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد مستضعفان منصوب کرد. در حکم رئیس بنیاد […]

رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی «جواد قناعت» را به عنوان معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد مستضعفان منصوب کرد.

به گزارش «جمله» ؛ سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی «جواد قناعت» را به مدت ۲ سال به عنوان معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد مستضعفان منصوب کرد.

در حکم رئیس بنیاد مستضعفان آمده است: «نظر به مراتب توانمندی، شایستگی و سوابق ارزنده، جنابعالی را به مدت ۲ سال به‌عنوان «معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد» در نهاد انقلابی بنیاد مستضعفان منصوب می‌نمایم. امید است با استعانت از خداوند متعال در کمک به پیشبرد اهداف و برنامه‌های بنیاد و انجام امور محوله موفق باشید».

گفتنی است رئیس بنیاد مستضعفان در پیامی از تلاش صادقانه و اهتمام شایسته محمود رشیدی اقدم در طول این مسئولیت تشکر کرد.

جواد قناعت استاندار اسبق گلستان (۸۸ تا ۹۲) بود.گفته می شود صحبتهایی نیر با دکتر دادبود شهردار گرگان برای احراز این سمت شده بود ولی شهردار گرگان اعلام کرده به دلیل تعهدی که به شهرداری گرگان و‌خدمت به مردم این شهر دارد ، فعلا به این موضوع فکر نمی کند.

 

 

 

 

پروژه خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک تحت پوشش بیمه ملت قرار گرفت

پروژه خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک تحت پوشش بیمه ملت قرار گرفت بیمه ملت عهده دار بیمه‌های انرژی پروژه احداث خط لوله انتقال نفت خام منطقه گوره به جاسک شد.
بیمه ملت در راستای وظیفه ذاتی خود و با هدف ایجاد اطمینان و پشتوانه قوی برای پیشبرد پروژه‌های مهم و استراتژیک ملی، پروژه احداث خط لوله انتقال روزانه یک میلیون بشکه انواع نفت‌خام سبک و سنگین از منطقه گوره در استان بوشهر به منطقه جاسک در بندرعباس را با ارزش سرمایه‌ای بالغ بر ۹۰۰ میلیون یورو تحت پوشش بیمه‌های انرژی قرار داد. این پروژه ملی یکی از بزرگترین پروژه های نفتی در دوران تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان است که با احداث خط لوله به طول حدود ۱۱۰۰ کیلومتر، امکان صادرات نفت خام ایران را در شرق تنگه هرمز در پایان سال ۹۹ فراهم می‌کند. این گزارش می‌افزاید، ذخیره‌سازی و صادرات نفت از طریق پایانه جدید جاسک، تضمین استمرار صادرات نفت‌خام، تمرکززدایی از پایانه‌های صادراتی و ‌امکان تأمین خوراک پالایشگاهی، از جمله اهداف مهم اجرای طرح انتقال نفت خام گوره – جاسک است. گفتنی است، بیمه ملت در زمره ۳ شرکت برتر بیمه ای کشور در زمینه بیمه‌های مهندسی و انرژی است که تاکنون توانسته با استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص خود، بسیاری از بخش‌های مهم صنعت نفت و گاز کشور را تحت پوشش خدمات بیمه‌ای قرار دهد.

 

مهر تایید بیمه مرکزی بر توانگری بیمه “ما” برای هشتمین سال متوالی

بیمه “ما” بر اساس تاییدیه بیمه مرکزی ج.ا.ا برای هشتمین سال متوالی رتبه یک توانگری مالی با نسبت ۱۷۴ درصد را به خود اختصاص داد.
رتبه توانگری مالی این شرکت از سوی بیمه مرکزی ج.ا.ا در سطح یک اعلام شد که با توجه به اعمال مدیریت صحیح ریسک، نسبت توانگری مالی این شرکت ۱۷۴ درصد و در سطح یک مورد تایید قرار گرفت.
در متن نامه بیمه مرکزی آمده است: « در اجرای ماده ٦ آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی موسسات بیمه، حسب بررسی و کنترل انجام شده ، نسبت به توانگری مالی آن شرکت با نسبت توانگری مالی ۱۷۴ درصد و سطح یک، مورد تایید بیمه مرکزی ج.ا.ا می باشد.»