خدمت رسانی به حوزه سلامت از افتخارات بانک رفاه است
خدمت رسانی به حوزه سلامت از افتخارات بانک رفاه است

  بانک رفاه کارگران و بیمارستان میلاد همکاری و تعامل خوبی با یکدیگر دارند و خدمت رسانی به مجموعه این بیمارستان انتفاعی نیست. اسماعیل لله گانی مدیرعامل این بانک که میزبان دکتر حمزه ای رئیس و اعضای هیأت مدیره بیمارستان میلاد بود، با بیان این مطلب گفت: خدمت رسانی به سازمان تأمین اجتماعی و فعالان […]

 

بانک رفاه کارگران و بیمارستان میلاد همکاری و تعامل خوبی با یکدیگر دارند و خدمت رسانی به مجموعه این بیمارستان انتفاعی نیست.
اسماعیل لله گانی مدیرعامل این بانک که میزبان دکتر حمزه ای رئیس و اعضای هیأت مدیره بیمارستان میلاد بود، با بیان این مطلب گفت: خدمت رسانی به سازمان تأمین اجتماعی و فعالان حوزه سلامت جزو افتخارات بانک رفاه کارگران است و خدمت‌رسانی در این حوزه انتفاعی نیست، بلکه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی است. مدیرعامل بانک رفاه کارگران افزود: در شرایط سخت کرونا و اثرات منفی آن بر تمامی بخش ها، نظام بانکی خدمات مطلوب و شایسته ای به اقتصاد کشور ارائه کرده است و با وجود این که بانک‌ها نیز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند، اما وظایف و رسالت خود را در این شرایط سخت به خوبی ایفا می کنند.
لله‌گانی افزود: بانک رفاه کارگران با وجود همه مشکلات، خدمت رسانی شایسته و مناسب به بازنشستگان و فعالان حوزه سلامت را سر لوحه کار خود قرار داده است و این مسیر را با جدیت دنبال می کند.
وی تصریح کرد: در بیمارستان میلاد مجموعه ای از نخبگان و بهترین پزشکان و پرستاران مشغول به خدمت رسانی به هم وطنان هستند و ما نیز افتخار داریم که به این مجموعه و تمامی کادر درمان کشور که در مقابله با بیماری کرونا پیشگام هستند، خدمت رسانی کنیم.

 

سامانه بازارگاه در نوع خود، کاری جدید و دستاورد بزرگی است

نشست بررسی راهکارهای بهبود خدمات سامانه بازارگاه و تبادل نظر درباره ارتقای عملکرد این سامانه، با حضور نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان بازرسی کل کشور در بانک کشاورزی برگزار شد.در این جلسه که با حضور غلامعباس ترکی معاونت نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور، مرتضی رضایی معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، امید گیلانپور معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کار‌های کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، کریم احمدی صومعه رئیس مرکز اطلاعات و ارتباطات وزارت جهاد کشاورزی ، مدیران و کارشناسان بانک کشاورزی و شرکت گسترش فناوری های نوین در بانک کشاورزی برگزار شد، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک اظهار داشت: تلاش برای ایجاد سامانه بازارگاه با هدف ساماندهی وضعیت تامین و توزیع نهاده های دامی از سه سال پیش توسط بانک کشاورزی با همیاری دستگاه های مرتبط آغاز شد و امروز تعداد کثیری از فعالان بخش کشاورزی در آن مشغول فعالیت هستند.
وی افزود: سامانه بازارگاه در نوع خود، کاری جدید و دستاورد بزرگی است که علاوه بر جنبه مدیریتی و تنظیمات، مستقیما یک سامانه بزرگ تجارت الکترونیک برخط است که با کمترین مشکل، با قابلیت شفاف سازی و پایش تمام مراحل کار در حال خدمت رسانی است و مرتبا به روز رسانی و ارتقا داده می شود.
این گزارش می افزاید: در این نشست ، نحوه عملکرد سامانه بازارگاه، امنیت این سامانه، امکانات سامانه، تعداد کاربران فعلی ، حجم معاملات و … تشریح و درباره راهکارهای بهبود و توسعه خدمات ، تبادل نظر شد.

سرعت تحولات مثبت در پست بانک ایران مایه مباهات است
طهمورث الیاسی بختیاری رئیس هیئت مدیره پست بانک ایران گفت: سرعت تحولات مثبت در این بانک از جنبه های مختلفی مانند سوددهی، شفافیت، قانونمداری و کیفیت ارائه خدمات به مردم مایه مباهات است و این تحولات نتیجه تلاش تمام واحدهای اجرایی و ستادی بوده است‌.
الیاسی افزود: وجود مشکلات و کمبودها در سازمان های تحول گرا طبیعی است ولی در پست بانک این مشکلات با غیرت و تلاش واحدهای اجرایی پوشش داده شده است.
وی تصریح کرد: اینکه طی سال گذشته توانسته ایم بیش از دوبرابر سرمایه ثبتی بانک سود کسب کنیم نشان دهنده تحولات بزرگ و نوید دهنده آینده ای روشن برای بانک است.
الیاسی که به منظور اهداء لوح تقدیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدیر شعب پست بانک استان ایلام به این استان سفر کرده بود، ضمن افتتاح باجه روستایی هفت چشمه و بازدید از شعب فرهنگیان و مرکزی، در جلسه شورای اداری استان شرکت کرده و درخصوص وضعیت فعلی بانک و انتظارات همکاران ستادی و اجرایی با آنان به تبادل نظر پرداخت.
حاتم سلیمانی مدیر شعب پست بانک استان ایلام نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد استان، از توجه و حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران ارشد بانک از واحدهای اجرایی در استان ها تقدیر کرد‌
سقف تسهیلات طرح “جهش مهر سلامت” افزایش یافت
بانک رفاه کارگران در راستای افزایش رضایت و حمایت از فعالان نظام سلامت کشور و تکریم از جامعه پزشکی، سقف تسهیلاتی طرح “جهش مهر سلامت” را افزایش داد.
تسهیلات در قالب طرح تسهیلاتی “جهش مهر سلامت”، برای تهیه و تامین مواد مصرفی، لوازم یدکی تجهیزات پزشکی، ابزار کار و تجهیزات مورد نیاز در محل فعالیت؛ تامین اموال و خدمات مورد نیاز مشمولان طرح شامل هزینه تحصیل/هزینه ازدواج/مسافرت‌های علمی، پژوهشی وگردشگری و… ؛ تامین اموال و خدمات مورد نیاز اعضای درجه یک خانواده (تحت تکفل) شامل هزینه ازدواج و تهیه جهیزیه و تحصیل و گردشگری و….؛ خرید، تعمیر و بازسازی داروخانه و تهیه تجهیزات، دارو و مواد بهداشتی، در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.
این گزارش می‌افزاید، اعطای این تسهیلات در قالب عقود “مرابحه” و “اجاره به شرط تملیک” پرداخت می‌شود. لازم به ذکر است، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین بهره‌مندی از مزایای این طرح تسهیلاتی، به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه کنند.