دادوستد ۲ میلیون و ۵۵۵ هزار گواهی سپرده کالایی در اولین هفته مرداد ماه
دادوستد ۲ میلیون و ۵۵۵ هزار گواهی سپرده کالایی در اولین هفته مرداد ماه

اولین هفته کاری مرداد ماه ۱۴۰۰ در حالی به پایان رسید که معامله گران دادوستد ۲ میلیون و ۵۵۵ هزار گواهی سپرده کالایی را ثبت کردند . در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مالی بورس کالای ایران سکه طلا با جا به جایی یک میلیون و ۲۴۹ هزار و ۱۰۰ گواهی سپرده به ارزشی […]

اولین هفته کاری مرداد ماه ۱۴۰۰ در حالی به پایان رسید که معامله گران دادوستد ۲ میلیون و ۵۵۵ هزار گواهی سپرده کالایی را ثبت کردند . در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مالی بورس کالای ایران سکه طلا با جا به جایی یک میلیون و ۲۴۹ هزار و ۱۰۰ گواهی سپرده به ارزشی بیش از ۱۳۶ میلیارد و ۴۶۲ میلیون تومان صدرنشین بازار بود و با ثبت بیشترین حجم و ارزش معاملات هفتگی خوش درخشید.
زعفران نگین نیز با معامله ۹۲۱ هزار و ۱۰ گواهی سپرده بعد از سکه طلا عنوان دوم را کسب کرد و ارزشی بیش از ۱۲ میلیارد و ۳۶۹ میلیون تومان برای آن رقم خورد. عنوان سوم بیشترین حجم و ارزش معاملاتی نیز به زعفران پوشال اختصاص یافت. به طوری که در نماد‌های معاملاتی انبار‌های زعفران پوشال نیز تعداد ۲۸۵ هزار و ۲۵۵ گواهی سپرده کالایی در حالی خرید و فروش شد که ارزش تقریبی ۳ میلیارد و ۴۶۰ میلیون را در پی داشت. ارزش معامله ۹۹ هزار و ۷۹۸ گواهی سپرده زیره سبز نیز به رقم یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان بالغ شد.