دستگیری پنج متهم شناور حامل گازوئیل قاچاق در آب‌های قشم
دستگیری پنج متهم شناور حامل گازوئیل قاچاق در آب‌های قشم

فرمانده پایگاه دریابانی قشم از دستگیری پنج متهم شناور حامل ۲۵ هزار لیتر گازوییل قاچاق در آب های قشم خبر داد. سرهنگ صفر متاجی در تشریح این عملیات موفق دریایی اظهار داشت: مرزبانان پایگاه‌ دریابانی قشم با تسلط اطلاعاتی بر آب های منطقه، اطلاع یافتند قاچاقچیان قصد دارند به وسیله یک فروند لنج، محموله سوخت […]

فرمانده پایگاه دریابانی قشم از دستگیری پنج متهم شناور حامل ۲۵ هزار لیتر گازوییل قاچاق در آب های قشم خبر داد.

سرهنگ صفر متاجی در تشریح این عملیات موفق دریایی اظهار داشت: مرزبانان پایگاه‌ دریابانی قشم با تسلط اطلاعاتی بر آب های منطقه، اطلاع یافتند قاچاقچیان قصد دارند به وسیله یک فروند لنج، محموله سوخت قاچاق را به خارج از مرزهای کشور منتقل کنند.
وی ادامه داد: بر اساس این اطلاعات ارزیابی شده بلافاصله واحدهای عملیاتی پایگاه دریابانی قشم به موقعیت شناسایی شده اعزام و پس از جست و جو موفق شدند لنج مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند.
فرمانده پایگاه دریابانی قشم به دستگیری پنج نفر متهم در این رابطه اشاره کرد و توضیح داد: مرزبانان موفق شدند در بازرسی از لنج توقیفی ۲۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را کشف و ضبط کنند.

سرهنگ متاجی اضافه کرد: دریادلان پایگاه دریابانی قشم با قاطعیت و اشراف کامل بر مرزهای آبی این خطه از میهن اسلامی نظارت کامل دارند و مقابله با قاچاق سوخت و برخورد با افراد سودجو را در دستور کار خود قرار داده‌ اند.