رهاسازی بیش از ۲۰۰ خودروی گرفتار در معابر آب گرفته خوزستان
رهاسازی بیش از ۲۰۰ خودروی گرفتار در معابر آب گرفته خوزستان

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ادامه عملیات امدادرسانی به خانوارهای آسیب‌دیده از بارندگی‌های دو روز گذشته خبر داد. علی خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پی بارش‌های اخیر، یک هزار و ۵۵۶ خانوار متاثر از مشکلات ناشی از بارندگی از خدمات امدادی جمعیت هلال احمر خوزستان بهره‌مند شده‌اند و عملیات امدادرسانی جمعیت […]

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ادامه عملیات امدادرسانی به خانوارهای آسیب‌دیده از بارندگی‌های دو روز گذشته خبر داد.

علی خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پی بارش‌های اخیر، یک هزار و ۵۵۶ خانوار متاثر از مشکلات ناشی از بارندگی از خدمات امدادی جمعیت هلال احمر خوزستان بهره‌مند شده‌اند و عملیات امدادرسانی جمعیت هلال احمر در شهرستان‌های شوشتر، آغاجاری، شادگان، دشت آزادگان، هفتکل و باغملک به پایان رسیده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: در مدت ۷۲ ساعت اخیر ۶۶۰ بسته غذایی میان آسیب‌دیدگان توزیع شده است. همچنین اقلام مورد نیاز از جمله نایلون پوششی بین خانوارهای متاثر از آبگرفتی منازل توزیع شده است.

وی گفت: سالن‌های اردوگاهی اسکان اضطراری در شهرستان‌های آبادان، اهواز و کارون برپا هستند و تاکنون ۳۲۰ خانوار در اردوگاه‌های اسکان اضطراری این سه شهرستان اسکان یافته‌اند. ۴۰ تیم عملیاتی امداد و نجات فعال نیز در اهواز، آبادان، کارون، هفتکل، رامهرمز و باوی در حال ارائه خدمات هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان افزود: تاکنون بیش از ۲۰۰ خودروی گرفتار شده در معابر توسط نجاتگران هلال احمر رهاسازی شده است.

انتهای پیام