شهرداری کرمانشاه در انتخابات شورای شهر بی طرف است
شهرداری کرمانشاه در انتخابات شورای شهر بی طرف است

شهردار کرمانشاه گفت: شهرداری کرمانشاه در انتخابات شورای اسلامی شهر بی طرف است. سعید طلوعی اظهار کرد: هیچ گونه لیستی توسط شهردار و مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه برای حمایت از نامزدهای شورای اسلامی شهر تهیه نشده و شهرداری تابع انتخاب شهروندان کرمانشاهی است و دخالتی در این انتخابات ندارد. وی تاکید کرد: برای تمامی نامزدهایی که […]

شهردار کرمانشاه گفت: شهرداری کرمانشاه در انتخابات شورای اسلامی شهر بی طرف است.
سعید طلوعی اظهار کرد: هیچ گونه لیستی توسط شهردار و مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه برای حمایت از نامزدهای شورای اسلامی شهر تهیه نشده و شهرداری تابع انتخاب شهروندان کرمانشاهی است و دخالتی در این انتخابات ندارد.
وی تاکید کرد: برای تمامی نامزدهایی که احساس مسئولیت کرده و در عرصه انتخابات برای خدمت‌رسانی به جامعه شهروندی حضور پیدا کردند، احترام قائل هستیم و هیچ‌گونه لیستی از طرف شهرداری و مجموعه شهرداری ارائه نشده و خلاف این موضوع تکذیب می‌شود.
وی افزود: با توجه به نقشی که شوراهای اسلامی شهر در پیشرفت و تعالی کرمانشاه به عنوان یک پارلمان محلی و نهادی قانونگذار می‌توانند داشته باشند، مردم فهیم و با بصیرت کرمانشاه قطعاً حضوری پرشور و چشمگیر پای صندوق‌های رأی خواهند داشت.
شهردار کرمانشاه تصریح کرد: شهروندان کرمانشاهی در انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر به شاخص‌هایی همچون خداترس بودن در کنار دانش و اطلاعات به روز، صداقت و امانت در گفتار، نگاه ویژه به محرومان و قشر فقیر جامعه، برنامه محور بودن و داشتن درک دقیق و عمیق از شهر، شهرداری و شهروند، در کنار توجه به مطالبات به حق آحاد جامعه شهروندی توجه می‌کنند.
طلوعی با اشاره به دلایل اهمیت انتخابات شورای اسلامی شهر گفت: تصمیمات و عملکرد شوراهای اسلامی شهر آینده شهر را تحت تأثیر قرار خواهد داد و این شورا در جامعه نماد مشارکت مردمی و تجلی گاه مردم‌سالاری و حاکمیت مردم به حال و آینده خود و نسل‌های بعد است، بر همین اساس شهروندانی کرمانشاهی با حساسیت بیشتری پای صندوق‌های رأی حضور یافته و منتخبین خود را برای شورای اسلامی شهر معرفی کنند.
وی تاکید کرد: برای تمامی نامزدهایی که احساس مسئولیت کرده و در عرصه انتخابات برای خدمت‌رسانی به جامعه شهروندی حضور پیدا کردند، احترام قائل هستیم و هیچ‌گونه لیستی از طرف مجموعه شهرداری ارائه نشده و خلاف این موضوع تکذیب می‌شود.