خسارت سنگین نوسانات برق به شهرداری بابل
خسارت سنگین نوسانات برق به شهرداری بابل

    سید مجتبی حکیم، شهردار بابل که پیشتر متذکر شده بود قطعی برق در معابر شهری سبب بزهکاری شده و خسارات زیادی را برای شهر و شهروندان به دنبال خواهد داشت، از خسارات وارد شده به شهرداری بابل خبر داد و گفت: از هفته‌های اخیر شاهد قطع برق در بسیاری از معابر شهری بودیم […]

 

 

سید مجتبی حکیم، شهردار بابل که پیشتر متذکر شده بود قطعی برق در معابر شهری سبب بزهکاری شده و خسارات زیادی را برای شهر و شهروندان به دنبال خواهد داشت، از خسارات وارد شده به شهرداری بابل خبر داد و گفت: از هفته‌های اخیر شاهد قطع برق در بسیاری از معابر شهری بودیم که مشکلات بسیاری را برای مجموعه شهرداری به دنبال داشته است، از توقف خط تولید کارخانه آسفالت شهرداری بابل تا سرقت برخی لوازم و تجهیزات در پارک‌ها و میادین شهر از جمله این خسارت‌ها بوده‌اند.
شهردار بابل افزود: علاوه بر توقف برخی فعالیت‌ها و مشکلات بوجود آمده، امروز شاهد سوختگی چراغ‌های شهری نیز هستیم.
حکیم ادامه داد: قطعی برق و گاز سبب توقف عملیات عمرانی شهرداری شده و خسارات زیادی را به شهرداری و شهروندان وارد کرده است در حالیکه کمبود آنها نباید خللی به واحدهای صنعتی و تولیدی وارد نماید.
شهردار بابل تشریح کرد: چالش‌های به وجود آمده از قطعی برق در شهر بابل موجب شد تا علاوه بر خاموشی شهر و عوارض به وجود آمده آن برای شهروندان، خسارت‌های زیادی را به شهرداری تحمیل نماید.
وی بیان کرد که شهرداری بابل در چند ماه اخیر بیش از ۳۰ کیلومتر از معابر اصلی و فرعی شهر را با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال بهسازی نموده است که متاسفانه با قطعی برق در روزهای گذشته علاوه بر توقف برخی فعالیت‌های شهری خسارات سنگینی را نیز به دنبال داشته است.
شهردار بابل در پایان مجددا از مدیریت برق منطقه‌ای تقاضای رسیدگی کرد و از مدیران بالادست و ذیربط رسیدگی و بررسی مشکلات و خسارات وارده به شهرداری بابل را خواستار شد.
لازم به ذکر است لامپ‌های سوخته در سطح شهر توسط پرسنل واحد سیما منظر شهرداری بابل در حال تعویض هستند.