شورای نگهبان مطلبی در مورد عدم احراز صلاحیت به اینجانب ارائه نکرده است
شورای نگهبان مطلبی در مورد عدم احراز صلاحیت به اینجانب ارائه نکرده است

  متقاضی حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در توییتی نوشت: علیرغم تقاضای مکرر اینجانب و درخواست رسمی و کتبی، شورای نگهبان هیچ مطلبی را در مورد عدم احراز صلاحیت به اینجانب ارائه نکرده است. علی لاریجانی روز سه‌شنبه در توییتی در واکنش به صحبت‌های آیت‌الله اعرافی نوشت: در مورد بیانات آیت‌الله اعرافی که […]

 

متقاضی حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در توییتی نوشت: علیرغم تقاضای مکرر اینجانب و درخواست رسمی و کتبی، شورای نگهبان هیچ مطلبی را در مورد عدم احراز صلاحیت به اینجانب ارائه نکرده است.
علی لاریجانی روز سه‌شنبه در توییتی در واکنش به صحبت‌های آیت‌الله اعرافی نوشت: در مورد بیانات آیت‌الله اعرافی که فرمودند: «دلایل عدم احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری به آنان به روشنی اعلام می‌شود اما اعلام عمومی این مساله جای کار بیشتری دارد» به استحضار ایشان و ملت عزیز می‌رساند: علیرغم تقاضای مکرر اینجانب و درخواست رسمی و کتبی، شورای نگهبان هیچ مطلبی را در مورد عدم احراز صلاحیت به اینجانب ارائه نکرده است.
علی لاریجانی داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شده بود که شورای نگهبان صلاحیت وی را احراز نکرد.
سید ابراهیم رییسی، علیرضا زاکانی، محسن مهرعلیزاده، سعید جلیلی، عبدالناصر همتی، امیر حسین قاضی زاده هاشمی و محسن رضایی قرار است در انتخابات ۲۸ خرداد باهم رقابت کنند.