صفر صادقی ‌راد مدیرکل جدید راهداری   و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان  شد
صفر صادقی ‌راد مدیرکل جدید راهداری   و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان  شد

    همدان – خبرنگار روزنامه جمله در حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی  مهندس صفر صادقی‌ راد به عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان انتخاب شد. در حکمی از سوی مهندس عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل […]

 

 

همدان – خبرنگار روزنامه جمله

در حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی  مهندس صفر صادقی‌ راد به عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان انتخاب شد. در حکمی از سوی مهندس عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، صفر صادقی‌ راد به عنوان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان منصوب شد. در متن این حکم آمده است: نظر به سوابق و تجارب مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان منصوب می‌شوید. برنامه‌ریزی و نظارت بر اجرای عملیات راهداری، ایمن سازی محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی در جهت افزایش سطح ایمنی تردد و کاهش تصادفات، ارتقاء وضعیت حمل و نقل برون شهری استان، ایجاد تعامل مناسب با اصناف و انجمن‌های مرتبط با حمل و نقل، مشاورین و پیمانکاران و تکریم ارباب رجوع از مهمترین مواردی است که انتظار دارد به آنها اهتمام ورزید. امید است با استعانت از خداوند متعال و با هماهنگی لازم با مسئولان استانی به ویژه استاندار محترم و معاونان و مدیران ستادی در پیشبرد اهداف و برنامه‌های سازمان و خدمت به مردم موفق و موید باشید. گفتنی است، مصطفی پناهنده، پیش از این مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان بود.

 

 

بندر دیلم بوشهر به سیستم اعلام حریق تجهیز می‌شود

رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی در بندر دیلم، پروژه سیستم اعلام حریق منطبق با استانداردهای روز دنیا در این بندر راه اندازی خواهد شد.  عبدالله رئیسی درباره سیستم اعلام حریق که قابلیت تشخیص حریق توسط دود، حرارت و مونو اکسید کربن را دارد، تصریح کرد: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال  و در ساختمان اداری بندر دیلم، ایستگاه آتش‌نشانی، ساختمان اداری گمرک، ساختمان کنترل و ترافیک دریائی بندر، ایستگاه تجسس و نجات دریایی و انبار های کالا و قضایی گمرک انجام خواهد شد. رئیس اداره بندر و دریانوردی دیلم خاطرنشان کرد: از دیگر قابلیت‌های پروژه یاد شده امکان رصد سیستم از راه دور است که این امر می‌تواند در مانیتور کردن و تشخیص محل وقوع حریق در جهت تسریع حضور آتش نشانان در هنگام بروز حادثه نقش موثری را ایفا کند.

نشست شورای معاونین و مدیران مستقل شرکت آبفا استان کرمانشاه

کرمانشاه – الهه فرهادی

این نشست در خصوص هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و احتمال وقوع سیلاب و همچنین دستورالعمل ابلاغی استاندار کرمانشاه به دستگاه‌های اجرایی در خصوص چگونگی اعمال تعطیلی ادارات طی هفته جاری بنا به دستور کاکاوند؛ مدیرعامل شرکت و با حضور معاونین و مدیران مستقل شرکت در سالن جلسات این شرکت برگزاری گردید. کاکاوند در ابتدای جلسه شهادت دانشمند مجاهد و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت و این ترور ناجوانمردانه و خصمانه را نشانه وحشت و ضعف دشمنان ایران اسلامی دانست. مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه درخصوص هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و احتمال وقوع سیلاب، اظهار داشت همانطور که در اواخر شهریور ماه سال جاری جهت عدم پس زدگی فاضلاب به داخل منازل، شستشوی شبکه جمع آوری فاضلاب توسط اکیپ حوادث و اتفاقات در سطح استان کرمانشاه بصورت مستمر آغاز شده و در هر نقطه که نیاز به اصلاح شبکه بوده اقدامات لازم نیز صورت گرفته، تاکید کرد ضروریست که این امر بصورت جدی ادامه داشته و مدیران امورات تابعه آبفا استان کرمانشاه می‌بایست به صورت مستقیم ناظر بر ادامه روند این برنامه باشند. کاکاوند در خصوص چگونگی اعمال تعطیلات هفته جاری در زمان شیوع بیماری کرونا افزودند، طبق دستورالعمل ابلاغی استاندار کرمانشاه، قسمت‌های اداری شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مدت یک هفته تعطیل است و واحدهای حوادث و اتفاقات جهت رسیدگی به وقوع مشکلات احتمالی به حالت آماده باش و بی وقفه در کنار مردم عزیز و شریف استان خواهند بود. وی در پایان تصریح کرد: هم استانی‌های گرامی می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته و در طول شبانه روز حوادث و اتفاقات پیش آمده را به سامانه حوادث و اتفاقات شرکت آبفا استان کرمانشاه با شماره تلفن ۱۲۲ اطلاع دهند که پرسنل این شرکت در اولین فرصت در محل حاضر و مشکلات را مرتفع نمایند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر منصوب شد

با حکم وزیر کشور، محمدتقی ایرانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر منصوب شد. به پیشنهاد استاندار بوشهر و با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، محمدتقی ایرانی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر منصوب شد. در بخشی از این حکم آمده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید. توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در راستای پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.