ضرورت تغییر نگاه مدیران سازمان بنادر  به ظرفیت‌های کاری و مدیریتی بانوان
ضرورت تغییر نگاه مدیران سازمان بنادر  به ظرفیت‌های کاری و مدیریتی بانوان

    معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر ضرورت تغییر نگاه مدیران به بانوان و ظرفیت آنها در اجرای فعالیت های محوله، گفت: هر گاه توانمندی‌های بانوان متخصص کشور، در امور مختلف، به کار گرفته شد، ثمرات زیادی به دست آمد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، […]

 

 

معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر ضرورت تغییر نگاه مدیران به بانوان و ظرفیت آنها در اجرای فعالیت های محوله، گفت: هر گاه توانمندی‌های بانوان متخصص کشور، در امور مختلف، به کار گرفته شد، ثمرات زیادی به دست آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علی‌اکبر صفایی در نشست با اعضای دفتر امور بانوان این سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: باید نگاهمان را تغییر و در مسئولیت‌های مختلف سازمان، بانوان را مشارکت دهیم.

مدیرعامل سازمان بنادر با اعلام آمادگی این سازمان برای واگذاری تصدی مدیریت بنادر کوچک به بانوان داوطلب و توانمند، افزود: یکی از برنامه‌های جدی سازمان بنادر، معرفی و اعزام بانوان به دوره‌های دانشگاهی در دانشگاه‌های معتبر دریانوردی است.

وی با تاکید بر تهیه سازوکار مناسب و قانونی حمایت از بانوان سرپرست خانوار، گفت: در ماموریت‌های آموزش تخصصی هیچ تفاوتی بین خانم‌ها و آقایان وجود ندارد و مدیران باید به این موضوع توجه داشته باشند.

 

توزیع عادلانه پست‌های مدیریتی برحسب شایستگی

در این نشست همچنین معصومه متعجب؛ مشاور مدیرعامل در امور بانوان سازمان بنادر، از عملکرد این دفتر و وضعیت و شرایط بانوان شاغل و  بازنشته سازمان گزارش داد.

وی توزیع عادلانه پست‌های مدیریتی بر حسب شایستگی زنان سازمان، بودجه امور بانوان،  بازنشستگی پیش از موعد، پرداخت مستمری به وارث زنان و پرداخت عائله‌مندی به زنان شاغل را از مهم‌ترین چالش‌های خانمها در سازمان بنادر عنوان کرد.