طرح‌های دانش‌بنیان‌ زیر چتر حمایت این بانک هستند
طرح‌های دانش‌بنیان‌ زیر چتر حمایت این بانک هستند

  مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان و فن آور یکی از مهمترین اولویت های بانک صنعت و معدن در راستای سیاست های اعتباری سال ۱۴۰۰ است. دکتر مهری ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: این بانک در سال ۹۹ در راستای تحقق اهداف و سیاست های […]

 

مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان و فن آور یکی از مهمترین اولویت های بانک صنعت و معدن در راستای سیاست های اعتباری سال ۱۴۰۰ است.
دکتر مهری ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: این بانک در سال ۹۹ در راستای تحقق اهداف و سیاست های اعتباری خود، ۲۱ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال در قالب ۲۹۸ فقره تسهیلات به طرح های دانش‌بنیان پرداخت کرده است.
وی افزود: سال گذشته در اعطای تسهیلات یاد شده که به ۹۹ شرکت دانش بنیان اختصاص یافته است، رشد بیش از ۱۰۰ درصدی را شاهد بودیم. دکتر مهری خاطرنشان کرد: بانک صنعت و معدن از سال ۹۷ تاکنون در مجموع ۷۳۶ فقره تسهیلات به ۲۵۲ شرکت دانش بنیان پرداخت نموده است که گام مهمی در جهت حمایت از تولید با کیفیت و قابل رقابت در بازارهای جهانی محسوب می شود.
وی بیان داشت: برای نیل به هدف دستیابی به توسعه پایدار لازم است با استفاده از مزیت های نسبی موجود در هر منطقه کشور و استفاده از پتانسیل نیروی انسانی متخصص در جهت نوسازی و بهسازی بخش صنعت و معدن و کاهش وابستگی صنایع مختلف و جلوگیری از خام فروشی حرکت کرده و زمینه صادرات محصولات داخلی را فراهم نماییم. دکتر مهری یاد آور شد: در جهت فراهم آوردن بستر مناسب برای همکاری بانک با بخش صنعت و مراکز تولید علم و فناوری نیز بانک صنعت و معدن تفاهمنامه هایی با جهاد دانشگاهی و دانشگاه های امیرکبیر و صنعتی شریف با رویکرد استفاده مطلوب از توانمندی های آنان در راستای اجرای پروژه های تحقیقاتی، کاربردی و عملیاتی و بومی سازی آنها منعقد نموده است و در سال جاری نیز به دنبال گسترش این همکاری ها و تقویت تعامل سازنده با مراکز یادشده و تأمین مالی مؤثر شرکت های دانش بنیان هستیم.

تقدیر وزیر راه و شهرسازی از بانک مسکن در اجرای بسته تشویقی «وصول مطالبات»
وزیر راه و شهرسازی در پیامی مکتوب خطاب به مدیرعامل بانک مسکن، از اقدامات و سیاست‌های هدفمند این بانک در اجرای بسته تشویقی و حمایتی «وصول مطالبات غیرجاری»، قدردانی کرد.
مهندس اسلامی در پیامی مکتوب از تلاش بانک مسکن در اجرای بسته تشویقی وصول مطالبات غیر جاری در سال ۹۹ و همچنین تاثیر سیاست هوشمند به اجرا درآمده در این حوزه تقدیر کرد.
محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن به دنبال حصول موفقیت بانک در وصول مناسب بخشی از مطالبات معوق بواسطه اجرای بسته ابتکاری تشویقی حمایتی برای بدهکاران، جزئیات این دستاورد را در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی ارایه کرد.
بانک مسکن برای تداوم فعالیت خدمات رسانی به جامعه بسته حمایتی تشویقی برای فرآیند وصول مطالبات توسط کارشناسان و مدیران بانک مسکن طراحی و تصویب و به اجرا درآمد. که این بسته منجر به تسهیل تعیین تکلیف مطالبات شد و سال گذشته بیش از ۵۷۰۰ میلیارد تومان از مطالبات نقدی بانک مسکن وصول و همچنین بخشی از مطالبات کلان نیز تعیین تکلیف شد.
بسته حمایتی تشویقی باعث شد مانده مطالبات در پایان سال ۹۹ نسبت به پایان سال ۹۸ کاهش ۲۳ درصدی داشته باشد. همچنین مانده مطالبات غیرجاری بانک در عقود مبادله ای نیز در همین فاصله زمانی به میزان۱۲ درصد کاهش پیدا کرد. ریسک اعتباری بانک مسکن در این فرآیند موفق وصول مطالبات، در پایان سال۹۹ به میزان۲۷.۶ درصد نسبت به پایان سال۹۸، کاهش (بهبود) یافت.

 

 

رونمایی از نسخه جدید موبایل بانک سینا
نسخه جدید نرم افزار موبایل بانک سینا با امکان ثبت، تایید و انتقال چک های صیادی جهت مشتریان حقیقی و دارندگان گوشی های سیستم عامل اندروید منتشر شد.
پیرو اجرای قانون جدید صدور چک و در راستای تامین نظر مشتریان گرامی جهت انجام آسان فرآیند ثبت، تایید و انتقال چک های صیادی، نسخه جدید موبایل بانک سینا ویژه سیستم عامل اندروید رونمایی و منتشر شد.
مشتریان عزیز با مراجعه به پایگاه اینترنتی بانک سینا به نشانی https://www.sinabank.ir نصب نرم افزار موبایل بانک، می توانند در کنار خدمات بانکی متنوعی که از طریق این سامانه ارائه می گردد، نسبت به انجام مراحل ثبت، تایید و انتقال چک های صیادی نیز اقدام کنند.
گفتنی است تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی با استفاده از اینترنت بانک سینا نیز می توانند تمامی مراحل مربوط به فرآیند ثبت، تایید و انتقال چک را انجام دهد.

 

 

 

پ۲۴ تیر ماه، زمان جدید برگزاری آزمون استخدام بانک تجارت
آزمون استخدامی بانک تجارت صبح روز پنج شنبه مورخ ۲۴ تیر سال جاری برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، آزمون استخدامی بانک تجارت(در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰) که به دلیل شیوع مجددویروس کرونا و اعمال محدودیت ها لغو و به زمان دیگری موکول شده بود در تاریخ ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۰ و با اخذ مجوز های لازم از ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا برگزار خواهد شد.
این آزمون به منظور تکمیل کادر اجرائی شعب و ادارات بانک تجارت در سمت بانکدار (متصدی دریافت و پرداخت‏‏‏‏-تحویلدار) و متصدی امور اداری بر اساس ضوابط، مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط است. متقاضیان تمامی استان های کشور در مقطع تحصیلی کارشناسی می توانند پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام شوند.